Sprzedaż gotowych spółek Białystok | EXCELIO

Gotowe spółki w Białymstoku

Poznaj wszystkie zalety!

Dlaczego warto?

Kupno gotowej spółki oferuje szereg korzyści, min.:

 • Bezpieczeństwo

  Mają na bieżąco i w terminach składane deklaracje VAT oraz pliki JPK_VAT.

 • Wygoda

  Otrzymujesz gotową spółkę do prowadzenia działalności.

 • Minimum formalności

  Są w pełni zarejestrowane (posiadają numery KRS, REGON, NIP)

 • Oszczędność czasu

  Nie tracisz czasu na żmudną procedurę rejestracyjną.

Nie czekaj, odbierz bezpłatną ofertę!

Gotowe spółki na sprzedaż

Jeśli szukasz gotowej spółki do prowadzenia swojego biznesu to świetnie! Oferujemy gotowe spółki na sprzedaż - minimum formalności. Odbierz bezpłatną ofertę.  Administratorem danych osobowych w powyższym formularzu jest KKPG sp. z o.o. z siedzibą ul. Rejtana 7/9 lok. 1, Warszawa Warszawa. Podanie danych jest dobrowolne, jednak jeśli ich nie podasz, nie będziesz mógł wypełnić formularza.


  Sprzedaż spółek z o.o. w Białymstoku . Co opłaca się wiedzieć?

  Co warto wiedzieć na takie zagadnienie jak sprzedaż spółek z o.o.? Otóż sprzedaż spółek z o.o. w Białymstoku to swoista usługa świadczona wszystkim zainteresowanym podmiotom. Zajmują się nią fachowe przedsiębiorstwa, które są zaznajomione z rejestrowaniem, skupowaniem i odsprzedawaniem spółek. W ostatnim czasie tego typu instytucji powstaje coraz więcej i nie ma co się temu dziwić, gdyż gotowe spółki na sprzedaż w Białymstoku to bezspornie świetna opcja dla każdego, kto chce założyć działalność gospodarczą. Sposób ten posiada dużo zalet, a wad trudno się dopatrzeć. Mocne strony takiej opcji to z pewnością dużo mniej formalności oraz znacznie krótszy czas samej procedury (nawet 1-2 dni, kiedy rejestracja nowej spółki od zera może ciągnąć się tygodniami). Między innymi z tego powodu właśnie coraz więcej osób decyduje się na kupno spółki z o.o. w Białymstoku . Sprawdź ofertę Excelio!

  Spółka z o.o. na sprzedaż z obrotami w Białymstoku czy „czysta” spółka? Co jest lepszą opcją?

  Spółka z o.o. na sprzedaż z obrotami w Białymstoku to niejedyny typ spółki, jaki można u nas nabyć. Oprócz tego są również tzw. czyste spółki, bez obrotów. Zastanawiasz się, która opcja jest atrakcyjniejsza? Sprzedaż spółek z historią finansową w Białymstoku czy bez niej? Na co finalnie się zdecydować? Wszystko będzie zależne od naszych obecnych potrzeb oraz wymagań dot. spółki. Te z obrotami mogą być lepsze w momencie, kiedy zależy nam na na przykład uzyskaniu zewnętrznego finansowania. Jednak trzeba mieć z tyłu głowy, że nie daje nam to żadnej 100% gwarancji. Czemu? Dlatego, że banki biorą pod uwagę również zmiany beneficjentów ostatecznych i zmiany w zarządzie. Ogólnie uważa się, że spółki z długim stażem mogą być odbierane jako te bardziej wiarygodne, przy czym trzeba pamiętać, że spółki z o.o. na sprzedaż z obrotami w Białymstoku mogą kosztować więcej od tych „czystych”, bez historii finansowej.

  „Czysta” spółka z o.o. na sprzedaż w Białymstoku

  Sprzedaż spółek z o.o. w Białymstoku obejmuje zarówno „czyste” spółki, jak i te, które posiadają już obroty. Co oznacza, że określona spółka jest „czysta”? To znaczy, że jest zarejestrowana, jednak nigdy uprzednio nie prowadziła ona żadnej działalności gospodarczej. Co więcej nie ma ona żadnych zobowiązań, zadłużeń, umów. Gotowe spółki na sprzedaż w Białymstoku to gwarancja szybkości i zmniejszenia formalności do niezbędnego minimum. Oczywiście jeżeli zależy Ci na spółce z obrotami, takowe także mamy w naszej ofercie. Zainteresowany? Skontaktuj się z nami telefoniczne lub uzupełnij formularz, żebyśmy mogli się z Tobą skontaktować.

  Sprzedaż spółek z o.o. w Białymstoku – krok po kroku

  Jak przedstawia się sprzedaż spółek z o.o. w Białymstoku krok po kroku w naszym przedsiębiorstwie? Co warto wiedzieć na temat? W jaki sposób się do tego przyszykować? Całe szczęście we wszystkim Państwa wspomożemy. Wystarczy zgłosić się do nas za pośrednictwem ankiety bądź telefonicznie, dzięki czemu wspólnie zarezerwujemy jedną ze spółek. Kiedy już uda nam się wybrać jedną z nich, rozpoczniemy prace nad przygotowaniem odpowiednich dokumentów poświadczających sprzedaż udziałów w spółce. Po tym kroku nastąpi właściwa sprzedaż udziałów przed notariuszem i finalne przekazanie wszelkich dokumentów spółki. Jak można zauważyć kupno spółki z o.o. w Białymstoku to wcale nie tak trudna sprawa. Oczywiście zapewniamy, że we wszystkim Ci pomożemy, więc nie musisz się o nic zamartwiać.

  Od czego zależna jest cena gotowej spółki w Białymstoku ?

  Co poniektórych internautów męczy pytanie, od czego jest zależna cena gotowej spółki. Ma na to wpływ na to kilka zmiennych. Warto na początku wiedzieć, że spółka z o.o. na sprzedaż z obrotami w Białymstoku z pewnością będzie droższa od „czystej” spółki. Dodatkowo im spółka ma dłuższy staż, tym będzie droższa. Dlaczego? Dlatego, że nawet jeśli taka spółka nie prowadzi rzeczywistej działalności, to musi przygotowywać chociażby zeznania podatkowe, a to generuje dodatkowe środki. Warto brać pod uwagę, że sprzedaż spółek z historią finansową w Białymstoku to niedobre rozwiązanie dla tych, którym starczyłaby „czysta” spółka. Poza tym kwota poszczególnej spółki będzie zależna również od jej rodzaju i wynikającego z niego minimalnego kapitału zakładowego. Najtańsze pod tym względem są spółki z o.o., których taki kapitał minimalny to 5 000 zł.

  Gotowe spółki z o.o. w Białymstoku – charakterystyka

  Czym wykazują się gotowe spółki na sprzedaż w Białymstoku ? Warto się tego dowiedzieć przed samą transakcją, aby upewnić się, że nie nabywamy przysłowiowego „kota w worku”. Otóż pragniemy zapewnić, że nasze gotowe spółki z o.o. są zupełnie zarejestrowane oraz mają przynależne im numery NIP, KRS, REGON. W dodatku mają aktywne numery VAT, a także VAT-EU. Ich kapitał zakładowy wynosi określoną prawem minimalną kwotę tj. 5 000 zł. Pragniemy również zapewnić, że nasze „czyste” spółki na sprzedaż w Białymstoku nie mają żadnych umów, długów czy innych zobowiązań. „Czyste” to znaczy takie, które nie prowadziły uprzednio działalności gospodarczej, mają czystą historię. Oczywiście w naszej ofercie zawiera się również sprzedaż spółek z historią finansową w Białymstoku , jeśli ktoś byłby zainteresowany tego typu podmiotem. Który korzystniej wybrać? Odpowiedź brzmi: to zależy. Dlatego, żeby być w stu procentach zadowolonym, zapraszamy do wcześniejszego kontaktu. Z przyjemnością doradzimy w każdej możliwej i nurtującej Państwa kwestii.

  Sprawdź również spółki w innych naszych miastach:
  Gotowe spółki na sprzedaż w Dąbrowie Górniczej
  Gotowe spółki na sprzedaż w Zdzieszowicach
  Gotowe spółki na sprzedaż w Mińsku Mazowieckim
  Gotowe spółki na sprzedaż w Prudniku

  • Lokalizacja

   ul. Rejtana 7/9 lok. 1, Warszawa

  • E-mail

   kontakt@spolki-excelio.pl

  • Telefon

   +48 606 49 92 93

  • Telefon

   +48 576 591 818

  • Godziny pracy

   Pn-Pt: 9:00 - 17:00

  Formularz kontaktowy

  Zainteresowała Cię
  nasza oferta?

  Nie czekaj! Skontaktuj się z nami jak najszybciej by poznać szczegóły.


   Administratorem danych osobowych w powyższym formularzu jest KKPG sp. z o.o. z siedzibą ul. Rejtana 7/9 lok. 1, Warszawa Warszawa. Podanie danych jest dobrowolne, jednak jeśli ich nie podasz, nie będziesz mógł wypełnić formularza.


   Generated by MPG