O nas - EXCELIO FINANCIAL SP. Z O.O.

O nas

Witamy na stronie firmy Excelio Financial Sp. z o.o. Nasza firma od lat zajmuje się obrotem i obsługą prawną spółek. Spośród konkurencji wyróżnia nas profesjonalizm, otwartość, terminowość oraz troska o interesy Klienta. Chcemy być firmą pierwszego wyboru na rynku obrotu spółkami.

Naszą misją jest oferowanie usług o najwyższym poziomie i tworzenie dzięki temu wartości dodanej dla Klienta. Jest to możliwe dzięki znajomości rynku i doświadczeniu jakie do tej pory zdobyliśmy. Nasz zespół to osoby młode, dynamiczne, otwarte na klienta. Nieustannie podnosimy swoje kwalifikacje, aby nasze usługi realizowane były na jak najwyższym poziomie Wiele wagi przywiązujemy także do wartości i etyki. Jesteśmy uczciwym kontrahentem.

Firma Excelio profesjonalnie, od wielu lat zajmuje się sprzedażą spółek. Dlaczego zalecamy skorzystanie z Naszych usług? Dla nas przede wszystkim liczy się czas i skuteczność, a cechuje nas konkurencyjność w postaci niskich cen.

Oferta skierowana do Państwa pozwoli rozpocząć działalność bądź dokonać inwestycji to idealnym rozwiązaniem jest zakup gotowej spółki z o.o. z aktywnym numerem VAT. Nabycie gotowej spółki z o.o. pozwala uruchomić biznes praktycznie od ręki. Już w dniu dokonania transakcji będą mogli Państwo działać w ramach zakupionej spółki z o.o. tj. zawierać umowy, wystawiać faktury itp.

 • Lokalizacja

  ul. Rejtana 7/9 lok. 1, Warszawa

 • E-mail

  kontakt@spolki-excelio.pl

 • Telefon

  +48 606 49 92 93

 • Telefon

  +48 576 591 818

 • Godziny pracy

  Pn-Pt: 9:00 - 17:00

Formularz kontaktowy

Zainteresowała Cię
nasza oferta?

Nie czekaj! Skontaktuj się z nami jak najszybciej by poznać szczegóły.


  Administratorem danych osobowych w powyższym formularzu jest KKPG sp. z o.o. z siedzibą ul. Rejtana 7/9 lok. 1, Warszawa Warszawa. Podanie danych jest dobrowolne, jednak jeśli ich nie podasz, nie będziesz mógł wypełnić formularza.