Sprzedaż gotowych spółek Gdańsk | EXCELIO

Gotowe spółki w Gdańsku

Poznaj wszystkie zalety!

Dlaczego warto?

Kupno gotowej spółki oferuje szereg korzyści, min.:

 • Bezpieczeństwo

  Mają na bieżąco i w terminach składane deklaracje VAT oraz pliki JPK_VAT.

 • Wygoda

  Otrzymujesz gotową spółkę do prowadzenia działalności.

 • Minimum formalności

  Są w pełni zarejestrowane (posiadają numery KRS, REGON, NIP)

 • Oszczędność czasu

  Nie tracisz czasu na żmudną procedurę rejestracyjną.

Nie czekaj, odbierz bezpłatną ofertę!

Gotowe spółki na sprzedaż

Jeśli szukasz gotowej spółki do prowadzenia swojego biznesu to świetnie! Oferujemy gotowe spółki na sprzedaż - minimum formalności. Odbierz bezpłatną ofertę.  Administratorem danych osobowych w powyższym formularzu jest KKPG sp. z o.o. z siedzibą ul. Rejtana 7/9 lok. 1, Warszawa Warszawa. Podanie danych jest dobrowolne, jednak jeśli ich nie podasz, nie będziesz mógł wypełnić formularza.


  Spółka z o.o. na sprzedaż z obrotami w Gdańsku czy „czysta” spółka ze stażem. Na co lepiej się zdecydować?

  Oprócz „czystych” spółek, w ofercie posiadamy także sprzedaż spółek z historią finansową w Gdańsku. Niektóre osoby zastanawiają się, które rozwiązanie jest korzystniejsze. Dlatego warto wiedzieć, że spółka z o.o. na sprzedaż z obrotami w Gdańsku w niektórych sytuacjach może być pomocna w pozyskaniu zewnętrznego finansowania. Jednak nie daje to takiej stuprocentowej pewności, ponieważ banki mają na uwadze również zmiany w zarządzie i zmiany beneficjentów ostatecznych. „Czyste” spółki, bez obrotów, ale z konkretnym stażem są bezpieczniejszym wyjściem. Podstawową wadą spółek z o.o. na sprzedaż z obrotami w Gdańsku jest to, że nabywający nie posiada możliwości sprawdzenia wszystkich aspektów jej funkcjonowania. Z tego powodu spora większość osób decyduje się na „czyste” spółki, które mają określony czas stażu, np. od 6 do 12 miesięcy. Inni uczestnicy rynku nie widzą naszych ksiąg, a jedynie okres funkcjonowania.

  Sprzedaż spółek z o.o. w Gdańsku. Jak to u nas wygląda?

  Kupno spółki z o.o. w Gdańsku to korzystne rozwiązanie dla wszystkich tych, którzy pragną prędko zacząć własną działalność. Niektórzy obawiają się przy tym, że sam proces sprzedaży spółek z o.o. w Gdańsku w naszej firmie jest uciążliwa. Otóż nic bardziej mylącego, ponieważ całość zawiera parę łatwych kroków. Pierwszy z nich to zarezerwowanie interesującej Państwa spółki. Po nim następuje naszykowanie wszelkich niezbędnych dokumentów, żeby zawrzeć transakcję oraz przekazać udziały w spółce. Następnie następuje właściwa sprzedaż udziałów przed notariuszem, który musi poświadczyć podpisy. Gdy już to wszystko dobiegnie końca, zostanie Państwu przekazany komplet dokumentów spółki. I to tyle! Prawda, że łatwe?

  Co wpływa na cenę gotowej spółki w Gdańsku?

  Które kryteria mogą wpływać na stawkę gotowej spółki? To ważna informacja, jeśli mamy w planach zakup takiego podmiotu. Otóż na cenę gotowej spółki wpływa przede wszystkim jej typ oraz staż. Dlaczego rodzaj? Dlatego, że jest to powiązane z minimalnym kapitałem zakładowym. Spółka akcyjna zobowiązana jest go posiadać co najmniej 100 000 zł, a z o.o. – 5 000 zł. Dodatkowo warto wiedzieć, że spółka z o.o. na sprzedaż z obrotami w Gdańsku będzie zazwyczaj droższa od tej „czystej”. Dlaczego wspomniany staż spółki również się liczy? Gdyż pomimo tego, że spółka nie prowadziła działalności, to trzeba było ją utrzymywać w postaci chociażby księgowości i składania zeznań podatkowych. Wiesz już mniej więcej co i w jaki sposób? Zastanów się porządnie, czy sprzedaż spółek z historią finansową w Gdańsku jest dla Ciebie.

  „Czysta” spółka z o.o. na sprzedaż w Gdańsku. W jaki sposób można ją pojmować?

  Sprzedaż spółek z o.o. w Gdańsku w głównej mierze uwzględnia sprzedaż „czystych” spółek. „Czystych”, czyli takich, które zostały legalnie założone, ale nie była przez nie podejmowana żadna działalność gospodarcza. Dodatkowo nie są one zobowiązane żadnymi umowami, nie mają zadłużeń ani żadnych innych zobowiązań. Cechuje je prędkość pozyskania przez przyszłego klienta (nawet 1-2 dni) oraz konkretny staż. Staż może być ważny gdy, gdy np. chcemy starać się o dotacje bądź mamy zamiar wziąć udział w przetargu, który wymaga tego, żeby spółka funkcjonowała, np. minimum 12 miesięcy. Z tych i jeszcze innych powodów, coraz więcej osób decyduje się na gotowe spółki na sprzedaż w Gdańsku.

  Gotowe spółki z o.o. w Gdańsku – charakterystyka

  Czym wykazują się gotowe spółki na sprzedaż w Gdańsku? Warto się tego dowiedzieć przed samą transakcją, aby upewnić się, że nie nabywamy przysłowiowego „kota w worku”. Otóż pragniemy zapewnić, że nasze gotowe spółki z o.o. są w pełni zarejestrowane oraz mają należne im numery NIP, KRS, REGON. W dodatku posiadają aktywne numery VAT, a także VAT-EU. Ich kapitał zakładowy wynosi wymaganą prawem minimalną kwotę tj. 5 000 zł. Chcemy także zagwarantować, że nasze „czyste” spółki na sprzedaż w Gdańsku nie posiadają żadnych umów, długów lub innych zobowiązań. „Czyste” to znaczy takie, które nie prowadziły uprzednio działalności gospodarczej, posiadają czystą historię. Oczywiście w naszej ofercie zawiera się również sprzedaż spółek z historią finansową w Gdańsku, jeśli ktoś byłby zainteresowany tego typu podmiotem. Który lepiej wybrać? Odpowiedź brzmi: to zależy. Dlatego, żeby być w 100% zadowolonym, zapraszamy do uprzedniego kontaktu. Chętnie doradzimy w każdej możliwej i nurtującej Państwa kwestii.

  Sprzedaż spółek z o.o. w Gdańsku. Co warto wiedzieć?

  Co opłaca się wiedzieć na takie zagadnienie jak sprzedaż spółek z o.o.? Otóż sprzedaż spółek z o.o. w Gdańsku to swoista usługa świadczona wszystkim interesującym się nią podmiotom. Zajmują się nią fachowe instytucje, które są obeznane z rejestrowaniem, skupowaniem i odsprzedawaniem spółek. W ostatnich latach tego typu instytucji powstaje coraz więcej i nie ma co się dziwować, bowiem gotowe spółki na sprzedaż w Gdańsku to niewątpliwie świetna opcja dla każdego, kto chce rozpocząć działalność gospodarczą. Rozwiązanie to ma wiele zalet, a wad niełatwo się doszukać. Mocne strony tego rodzaju opcji to z pewnością znacznie mniej formalności i znacznie skrócony czas samej procedury (nawet 1-2 dni, gdzie rejestracja nowej spółki od podstaw może trwać tygodniami). Między innymi dlatego właśnie coraz więcej osób decyduje się na kupno spółki z o.o. w Gdańsku. Sprawdź ofertę Excelio!

  Sprawdź również spółki w innych naszych miastach:
  Gotowe spółki na sprzedaż w Komorowie
  Gotowe spółki na sprzedaż w Tarnobrzegu
  Gotowe spółki na sprzedaż w Kołobrzegu
  Gotowe spółki na sprzedaż w Nadarzynie

  • Lokalizacja

   ul. Rejtana 7/9 lok. 1, Warszawa

  • E-mail

   kontakt@spolki-excelio.pl

  • Telefon

   +48 606 49 92 93

  • Telefon

   +48 576 591 818

  • Godziny pracy

   Pn-Pt: 9:00 - 17:00

  Formularz kontaktowy

  Zainteresowała Cię
  nasza oferta?

  Nie czekaj! Skontaktuj się z nami jak najszybciej by poznać szczegóły.


   Administratorem danych osobowych w powyższym formularzu jest KKPG sp. z o.o. z siedzibą ul. Rejtana 7/9 lok. 1, Warszawa Warszawa. Podanie danych jest dobrowolne, jednak jeśli ich nie podasz, nie będziesz mógł wypełnić formularza.