Sprzedaż gotowych spółek Gdynia | EXCELIO

Gotowe spółki w Gdyni

Poznaj wszystkie zalety!

Dlaczego warto?

Kupno gotowej spółki oferuje szereg korzyści, min.:

 • Bezpieczeństwo

  Mają na bieżąco i w terminach składane deklaracje VAT oraz pliki JPK_VAT.

 • Wygoda

  Otrzymujesz gotową spółkę do prowadzenia działalności.

 • Minimum formalności

  Są w pełni zarejestrowane (posiadają numery KRS, REGON, NIP)

 • Oszczędność czasu

  Nie tracisz czasu na żmudną procedurę rejestracyjną.

Nie czekaj, odbierz bezpłatną ofertę!

Gotowe spółki na sprzedaż

Jeśli szukasz gotowej spółki do prowadzenia swojego biznesu to świetnie! Oferujemy gotowe spółki na sprzedaż - minimum formalności. Odbierz bezpłatną ofertę.  Administratorem danych osobowych w powyższym formularzu jest KKPG sp. z o.o. z siedzibą ul. Rejtana 7/9 lok. 1, Warszawa Warszawa. Podanie danych jest dobrowolne, jednak jeśli ich nie podasz, nie będziesz mógł wypełnić formularza.


  Sprzedaż spółek z o.o. w Gdyni. Co warto wiedzieć?

  Co opłaca się wiedzieć na taki temat jak sprzedaż spółek z o.o.? Otóż sprzedaż spółek z o.o. w Gdyni to niecodzienna usługa świadczona wszelkim zainteresowanym podmiotom. Trudnią się nią profesjonalne przedsiębiorstwa, które są obeznane z rejestrowaniem, skupowaniem i odsprzedawaniem spółek. W ostatnich latach tego typu instytucji działa coraz więcej i nie ma co się temu dziwić, ponieważ gotowe spółki na sprzedaż w Gdyni to niewątpliwie świetna opcja dla każdego, kto chce rozpocząć działalność gospodarczą. Rozwiązanie to ma dużo zalet, a słabych punktów trudno się dopatrzeć. Mocne strony takiej opcji to z pewnością znacznie mniej formalności i dużo krótszy czas samego procesu (nawet 1-2 dni, kiedy rejestracja nowej spółki od podstaw może ciągnąć się tygodniami). Między innymi z tego powodu właśnie coraz więcej osób stawia na kupno spółki z o.o. w Gdyni. Przejrzyj ofertę Excelio!

  Cena gotowej spółki w Gdyni – różne zależności

  Jakie istnieją zależności między różnicami w cenie gotowej spółki na sprzedaż? Czy spółka z o.o. na sprzedaż z obrotami w Gdyni będzie mogła kosztować więcej od tej „czystej”? Sprzedaż spółek z historią finansową w Gdyni może kosztować więcej od tych „czystych”, jednak nie jest to zasadą. Za to z pewnością typ spółki oddziałuje na jej cenę. Czemu? Dlatego, że minimalny kapitał zakładowy spółki z o.o. to 5 000 zł, a spółki akcyjnej – 100 000 zł. Jest różnica, prawda? Innym istotnym czynnikiem oddziałującym na cenę gotowej spółki jest jej staż. Im spółka starsza, tym na ogół więcej należy za nią dać. Wynika to z faktu, że mimo tego, że nie prowadziła żadnej działalności, to trzeba było ją prawidłowo rozliczać i składać stosowne deklaracje podatkowe. A więc dołączały nam koszty księgowości. Klienci najczęściej decydują się na „czyste” spółki, które są najtańsze.

  „Czysta” spółka z o.o. na sprzedaż w Gdyni

  Sprzedaż spółek z o.o. w Gdyni obejmuje zarówno „czyste” spółki, jak i te, które posiadają już obroty. Co to znaczy, że określona spółka jest „czysta”? To oznacza, że jest zarejestrowana, ale nigdy uprzednio nie prowadziła ona żadnej działalności gospodarczej. Co więcej nie posiada ona żadnych zobowiązań, długów, umów. Gotowe spółki na sprzedaż w Gdyni to pewność szybkości oraz ograniczenia formalności do wymaganego minimum. Oczywiście jeśli zależy Ci na spółce z obrotami, takowe również mamy w naszej ofercie. Zainteresowany? Skontaktuj się z nami telefoniczne lub wypełnij ankietę, abyśmy mogli się do Ciebie odezwać.

  Co zawierają gotowe spółki na sprzedaż w Gdyni?

  Gotowe spółki na sprzedaż w Gdyni to podmioty, które są w zupełności przygotowane do tego, żeby je kupić i rozpocząć działalność gospodarczą jeszcze tego samego bądź kolejnego dnia. Co to oznacza? Że są całkowicie zarejestrowane, a więc mają numer KRS, REGION, NIP. Poza tym mają aktywne numery VAT i VAT-EU. Stale są w nich składane deklaracje VAT oraz pliki JPK_VAT. Jak można zauważyć „czysta” spółka na sprzedaż w Gdyni to tylko benefity! A może interesuje Cię sprzedaż spółek z historią finansową w Gdyni? Zanim zdecydujesz się na jakąś ze wspomnianych opcji, warto dowiedzieć się, jakie benefity niesie każda z nich. W tym celu sprawdź ofertę albo skonsultuj się z naszym doradcą. Ten z pewnością odpowie na wszelkie nurtujące Cię wątpliwości. Więcej informacji odnajdziesz także na naszym blogu, który jest swego typu poradnikiem.

  Sprzedaż spółek z o.o. w Gdyni – procedura

  W jaki sposób wygląda procedura sprzedaży spółek z o.o. w Gdyni w naszym przedsiębiorstwie? Niektóre osoby zamartwiają się, że jest ona trudna. Chcemy zapewnić, że są to mylne odczucia, a samo działanie jest z pewnością dużo łatwiejsze i przyjemniejsze niż samodzielne zakładanie spółki. Na wstępie, jako klient, rezerwujesz sobie spółkę. W kolejnym kroku zostaną przygotowane właściwe dokumenty dotyczące sprzedaży udziałów w spółce. Wszystko po to, żeby finalnie sprzedać je u notariusza, co jest wymagane określonymi przepisami. Finalnie uzyskasz komplet dokumentów spółki. Jak można zauważyć kupno spółki z o.o. w Gdyni wcale nie musi być uciążliwe, a Ty właśnie stałeś się przedsiębiorcą. Gratulujemy!

  Spółka z o.o. na sprzedaż z obrotami w Gdyni czy „czysta” spółka ze stażem. Na co lepiej się zdecydować?

  Oprócz „czystych” spółek, w ofercie mamy również sprzedaż spółek z historią finansową w Gdyni. Niektóre osoby nie wiedzą, które rozwiązanie jest lepsze. Otóż warto wiedzieć, że spółka z o.o. na sprzedaż z obrotami w Gdyni w niektórych sytuacjach może pomóc w pozyskaniu zewnętrznego finansowania. Jednak nie daje to takiej stuprocentowej gwarancji, ponieważ banki biorą pod uwagę również zmiany w zarządzie i zmiany beneficjentów ostatecznych. „Czyste” spółki, bez historii finansowej, ale z konkretnym stażem są bezpieczniejszym wyjściem. Podstawowym minusem spółek z o.o. na sprzedaż z obrotami w Gdyni jest to, że nabywca nie ma fizycznej możliwości sprawdzenia wszelkich aspektów jej działania. Z tego powodu duża większość osób decyduje się na „czyste” spółki, które posiadają konkretny czas stażu, np. od 6 do 12 miesięcy. Inni uczestnicy rynku nie widzą naszych ksiąg, a jedynie okres istnienia.

  Sprawdź również spółki w innych naszych miastach:
  Gotowe spółki na sprzedaż w Kołobrzegu
  Gotowe spółki na sprzedaż w Tarczynie
  Gotowe spółki na sprzedaż w Kole
  Gotowe spółki na sprzedaż w Mysłowicach

  • Lokalizacja

   ul. Rejtana 7/9 lok. 1, Warszawa

  • E-mail

   kontakt@spolki-excelio.pl

  • Telefon

   +48 606 49 92 93

  • Telefon

   +48 576 591 818

  • Godziny pracy

   Pn-Pt: 9:00 - 17:00

  Formularz kontaktowy

  Zainteresowała Cię
  nasza oferta?

  Nie czekaj! Skontaktuj się z nami jak najszybciej by poznać szczegóły.


   Administratorem danych osobowych w powyższym formularzu jest KKPG sp. z o.o. z siedzibą ul. Rejtana 7/9 lok. 1, Warszawa Warszawa. Podanie danych jest dobrowolne, jednak jeśli ich nie podasz, nie będziesz mógł wypełnić formularza.