Sprzedaż gotowych spółek Katowice | EXCELIO

Gotowe spółki w Katowicach

Poznaj wszystkie zalety!

Dlaczego warto?

Kupno gotowej spółki oferuje szereg korzyści, min.:

 • Bezpieczeństwo

  Mają na bieżąco i w terminach składane deklaracje VAT oraz pliki JPK_VAT.

 • Wygoda

  Otrzymujesz gotową spółkę do prowadzenia działalności.

 • Minimum formalności

  Są w pełni zarejestrowane (posiadają numery KRS, REGON, NIP)

 • Oszczędność czasu

  Nie tracisz czasu na żmudną procedurę rejestracyjną.

Nie czekaj, odbierz bezpłatną ofertę!

Gotowe spółki na sprzedaż

Jeśli szukasz gotowej spółki do prowadzenia swojego biznesu to świetnie! Oferujemy gotowe spółki na sprzedaż - minimum formalności. Odbierz bezpłatną ofertę.  Administratorem danych osobowych w powyższym formularzu jest KKPG sp. z o.o. z siedzibą ul. Rejtana 7/9 lok. 1, Warszawa Warszawa. Podanie danych jest dobrowolne, jednak jeśli ich nie podasz, nie będziesz mógł wypełnić formularza.


  Spółka z o.o. na sprzedaż z obrotami w Katowicach a „czysta” spółka

  Spółka z o.o. na sprzedaż z obrotami w Katowicach a „czysta” spółka – czym się od siebie odróżniają? Kiedy na którą się zdecydować? Sprzedaż spółek z historią finansową w Katowicach to usługa tak samo popularna co sprzedaż tych „czystych”. Jednak nie zawsze warto ją wybierać. Dla kogo będzie najlepsza? Dla osób, które chcą się ubiegać o zewnętrzne finansowanie. Warto przy tej okazji pamiętać, że to niejedyny czynnik, który banki biorą pod uwagę. Sprawdzają one także zmiany w zarządzie i zmiany beneficjentów ostatecznych, dlatego spółka, która wykazuje poszczególne obroty, dalej może nie otrzymać finansowania. Spółki na sprzedaż z obrotami w Katowicach posiadają także tę wadę, że są one najczęściej odkupowane z rynku i klient nie ma możliwości dokładnego sprawdzenia wszystkich interesujących go aspektów. Z tego powodu uważa się, że „czyste” spółki z określonym stażem są najpewniejszą opcją. Nie ma co się dziwić więc, że są niezwykle popularne na rynku sprzedaży gotowych spółek.

  Sprzedaż spółek z o.o. w Katowicach – co to?

  Co to takiego jest sprzedaż spółek z o.o. w Katowicach? Najprościej rzecz ujmując, sprzedaż spółek z o.o. to swego typu usługa świadczona przez profesjonalne przedsiębiorstwa. Mają one właściwe zaplecze techniczne oraz specjalistów chociażby z zakresu prawa handlowego, którzy zajmują się zakładaniem bądź skupowaniem spółek. Wszystko po to, żeby następnie je odsprzedać zainteresowanym klientom. Dlaczego gotowe spółki na sprzedaż w Katowicach to korzystniejsza opcja niż samodzielne rejestrowanie takiego podmiotu od zera? Chodzi przede wszystkim o znaczącą oszczędność czasu. Rejestracja spółki może trwać nawet do kilku tygodni, w momencie kiedy jej kupienie to kwestia 1-2 dni. Innym czynnikiem są rozmaitego rodzaju formalności – przy zdecydowaniu się na zakup gotowej spółki jest ich po prostu dużo mniej. Już na wstępie widać, że kupno spółki z o.o. w Katowicach to bardzo dobra inwestycja!

  „Czysta” spółka z o.o. na sprzedaż w Katowicach – najistotniejsze informacje

  Sprzedaż spółek z o.o. w Katowicach? Warto poznać najistotniejsze informacje dot. tzw. czystych spółek. Czym się cechują takie podmioty? Dlaczego staż spółek może być ważny? Już odpowiadamy! „Czyste” spółki to tego typu podmioty, które zostały całkowicie pełnoprawnie zarejestrowane z zamiarem ich późniejszego odsprzedania. A więc nie zostały zarejestrowane po to, żeby w ich ramach prowadzić działalność gospodarczą. Z tego powodu właśnie nie posiadają żadnych obrotów, zawartych umów czy długów. Liczy się szybkość ich pozyskania i czas ich istnienia, czyli staż. Staż może być istotnym kryterium podczas ubiegania się o dotacje czy wzięcia udziału w przetargu. Właśnie między innymi z tych powodów ludzie decydują się na gotowe spółki na sprzedaż w Katowicach.

  Gotowe spółki na sprzedaż w Katowicach – co zawierają?

  Gotowe spółki na sprzedaż w Katowicach są w zupełności zaadaptowane do tego, aby przejąć ich udziały oraz rozpocząć prowadzenie własnej działalności gospodarczej. Kiedy się na to zdecydujemy, będziemy mogli tego dokonać jeszcze tego samego albo następnego dnia. Tego rodzaju instytucje są legalnie zarejestrowane, posiadają właściwie nadane numery, takie jak REGON, NIP, KRS, VAT czy aktywny numer VAT-EU. Nie należy się kłopotać także o nieuregulowane sprawy podatkowe, ponieważ deklaracja VAT i pliki JPK_VAT są składane na bieżąco. Z tych powodów „czysta” spółka na sprzedaż w Katowicach jest opłacalna dla potencjalnego klienta. W tym momencie warto również podkreślić, że jest także sprzedaż spółek z historią finansową w Katowicach. Którą z ww. opcji wybrać? Wszystko jest zależne od Twoich aktualnych potrzeb i wymagań, które warto omówić z odpowiednim fachowcem. Możesz także przejść na naszego bloga, który traktuj jako swoisty poradnik po tego rodzaju zagadnieniach.

  Sprzedaż spółek z o.o. w Katowicach – w jaki sposób może wyglądać procedura?

  W jaki sposób może przebiegać procedura dot. sprzedaży spółki z o.o. w Katowicach w naszej firmie? Czy jest się czego obawiać oraz czy faktycznie jest ona tak skomplikowana, jak to w pewnych miejscach pokazują? Z naszą pomocą wszystko się powiedzie, wystarczy nam zaufać. Pierwszym krokiem do kupna spółki z o.o. w Katowicach jest rezerwacja interesującego nas podmiotu z zaprezentowanej przez nas oferty. Kiedy już zostanie to ustalone, przygotujemy dokumentację dotyczącą sprzedaży udziałów poszczególnej spółki. Następnie droga jest już prosta, ponieważ wystarczy sprzedać udziały przed notariuszem, który musi poświadczyć podpisy. Kiedy już wszelkie formalności zostaną dopełnione, zostanie Państwu dostarczony komplet dokumentów spółki. Trzeba przyznać, że nie brzmi to zbyt uciążliwie, prawda?

  Cena gotowej spółki w Katowicach – co ma na nią wpływ?

  Co może oddziaływać na cenę gotowej spółki? Z pewnością większość z Was się nad tym nie zastanawiała, dopóki nie przyszło im zakupić tego typu podmiotu. Otóż brane pod uwagę są rozmaite kryteria. Na przykład spółka z o.o. na sprzedaż z obrotami w Katowicach może kosztować więcej od tej „czystej”. Kupienie takiej spółki powinni przemyśleć między innymi Ci, którym zależy na dostaniu zewnętrznego finansowania. W innych przypadkach sprzedaż spółek z historią finansową w Katowicach może być dla nas niekorzystna. Innym kryterium jest rodzaj spółki. Ma to związek z minimalnym kapitałem zakładowym. W przypadku spółki z o.o. wynosi on 5 000 zł, aczkolwiek jeżeli rozważamy spółkę akcyjną, wtedy wzrasta on do 100 000 zł, co bez wątpienia wpływa na kwotę. Do kryteriów warunkujących stawkę dołącza także staż istnienia danej spółki. Chociaż nie prowadziła ona rzeczywistej działalności, to musiała być rozliczana, a to generuje wydatki chociażby księgowości.

  Sprawdź również spółki w innych naszych miastach:
  Gotowe spółki na sprzedaż w Gostyniu
  Gotowe spółki na sprzedaż w Siemianowicach Śląskich
  Gotowe spółki na sprzedaż w Gorzowie Wielkopolskim
  Gotowe spółki na sprzedaż w Kraśniku

  • Lokalizacja

   ul. Rejtana 7/9 lok. 1, Warszawa

  • E-mail

   kontakt@spolki-excelio.pl

  • Telefon

   +48 606 49 92 93

  • Telefon

   +48 576 591 818

  • Godziny pracy

   Pn-Pt: 9:00 - 17:00

  Formularz kontaktowy

  Zainteresowała Cię
  nasza oferta?

  Nie czekaj! Skontaktuj się z nami jak najszybciej by poznać szczegóły.


   Administratorem danych osobowych w powyższym formularzu jest KKPG sp. z o.o. z siedzibą ul. Rejtana 7/9 lok. 1, Warszawa Warszawa. Podanie danych jest dobrowolne, jednak jeśli ich nie podasz, nie będziesz mógł wypełnić formularza.


   Generated by MPG