Sprzedaż gotowych spółek Kraków | EXCELIO

Gotowe spółki w Krakowie

Poznaj wszystkie zalety!

Dlaczego warto?

Kupno gotowej spółki oferuje szereg korzyści, min.:

 • Bezpieczeństwo

  Mają na bieżąco i w terminach składane deklaracje VAT oraz pliki JPK_VAT.

 • Wygoda

  Otrzymujesz gotową spółkę do prowadzenia działalności.

 • Minimum formalności

  Są w pełni zarejestrowane (posiadają numery KRS, REGON, NIP)

 • Oszczędność czasu

  Nie tracisz czasu na żmudną procedurę rejestracyjną.

Nie czekaj, odbierz bezpłatną ofertę!

Gotowe spółki na sprzedaż

Jeśli szukasz gotowej spółki do prowadzenia swojego biznesu to świetnie! Oferujemy gotowe spółki na sprzedaż - minimum formalności. Odbierz bezpłatną ofertę.  Administratorem danych osobowych w powyższym formularzu jest KKPG sp. z o.o. z siedzibą ul. Rejtana 7/9 lok. 1, Warszawa Warszawa. Podanie danych jest dobrowolne, jednak jeśli ich nie podasz, nie będziesz mógł wypełnić formularza.


  Spółka z o.o. na sprzedaż z obrotami w Krakowie a „czysta” spółka. Co je od siebie różni?

  Na rynku obrotu gotowymi spółkami możemy spotkać się zarówno ze spółką z o.o. na sprzedaż z obrotami w Krakowie, jak i „czystą” spółką bez obrotów. Czym się one między sobą odróżniają? Kiedy warto zdecydować się na tę pierwszą, a kiedy na drugą opcję? Chcemy to wytłumaczyć. Otóż warto wiedzieć, że sprzedaż spółek z historią finansową w Krakowie może zachęcić tych, którzy w niedalekiej przyszłości będą pragnęli dostać zewnętrzne finansowanie. Aczkolwiek kupno tego typu spółki nie jest tego stuprocentowym pewnikiem, gdyż banki, poza obrotami, sprawdzają również między innymi takie kryteria jak zmiany w zarządzie czy zmiany beneficjentów ostatecznych. Tak więc poszczególne obroty nie są gwarantem uzyskania finansowania. Jednak to nie koniec różnic. Spółki na sprzedaż z obrotami w Krakowie to podmioty, które są najczęściej kupowane od ich właścicieli, którzy z pewnych powodów postanowili się zbyć swoich udziałów. Niesie to ze sobą pewne ryzyko, ponieważ nabywający nie będzie miał możliwości dokładnego sprawdzenia wszystkich interesujących go kryteriów, związanych z działaniem spółki.

  Gotowe spółki z o.o. w Krakowie – charakterystyka

  Czym cechują się gotowe spółki na sprzedaż w Krakowie? Warto się tego dowiedzieć przed samą transakcją, aby zyskać gwarancję, że nie kupujemy przysłowiowego „kota w worku”. Otóż chcemy zapewnić, że nasze gotowe spółki z o.o. są w pełni zarejestrowane oraz mają należne im numery NIP, KRS, REGON. Dodatkowo mają aktywne numery VAT, ale również VAT-EU. Ich kapitał zakładowy wynosi ustaloną prawem minimalną kwotę tj. 5 000 zł. Chcemy również zapewnić, że nasze „czyste” spółki na sprzedaż w Krakowie nie posiadają żadnych umów, długów czy innych zobowiązań. „Czyste” to znaczy takie, które nie prowadziły wcześniej działalności gospodarczej, mają czystą historię. Oczywiście w naszej ofercie zawiera się także sprzedaż spółek z historią finansową w Krakowie, jeżeli ktoś byłby zainteresowany tego rodzaju podmiotem. Który lepiej wybrać? Odpowiedź brzmi: to zależy. Dlatego, aby być w 100% zadowolonym, zapraszamy do uprzedniego kontaktu. Z wielką chęcią doradzimy w każdej możliwej i palącej Państwa kwestii.

  „Czysta” spółka z o.o. na sprzedaż w Krakowie

  Sprzedaż spółek z o.o. w Krakowie uwzględnia zarówno „czyste” spółki, jak i te, które mają już obroty. Co to znaczy, że poszczególna spółka jest „czysta”? To znaczy, że jest zarejestrowana, jednak nigdy wcześniej nie prowadziła ona żadnej działalności gospodarczej. Dodatkowo nie ma ona żadnych zobowiązań, zadłużeń, umów. Gotowe spółki na sprzedaż w Krakowie to pewność szybkości i ograniczenia formalności do wymaganego minimum. Oczywiście jeśli zależy Ci na spółce z historią, takowe także posiadamy w naszej ofercie. Zainteresowany? Skontaktuj się z nami telefoniczne lub wypełnij ankietę, abyśmy mogli się z Tobą skontaktować.

  Cena gotowej spółki w Krakowie – od czego zależy?

  Od czego może być zależna cena gotowej spółki? Co poniektóre osoby z pewnością nurtuje tego rodzaju pytanie. Otóż sporo kryteriów ma na to wpływ, a jednym z istotniejszych jest to, czy pragniemy nabyć spółkę z o.o. na sprzedaż z obrotami w Krakowie, czy może zwykłą, „czystą”. Poza tym czynnikiem brany jest pod uwagę czas istnienia spółki, gdyż pomimo tego, że spółka nie prowadziła działalności, to wiązały się z nią koszty jej prawidłowego utrzymania, jak chociażby księgowość. Sprzedaż spółek z historią finansową w Krakowie to nie będzie korzystne rozwiązanie dla tych, którzy nie chcą starać się o zewnętrzne finansowanie i nie warto wtedy przepłacać. Na cenę spółki ma wpływ także jej typ, co wiąże się wprost z określonym kapitałem zakładowym. W przypadku najpowszechniejszych spółek z o.o. wynosi on 5 000 zł.

  Sprzedaż spółek z o.o. w Krakowie – krok po kroku

  Jak wygląda sprzedaż spółek z o.o. w Krakowie krok po kroku w naszej firmie? Co warto wiedzieć na temat? W jaki sposób się do tego przygotować? Na szczęście we wszystkim Państwa wspomożemy. Wystarczy zgłosić się do nas za pomocą ankiety albo telefonicznie, dzięki czemu wspólnie zarezerwujemy jedną ze spółek. Gdy już uda nam się wybrać jedną z nich, rozpoczniemy prace nad przygotowaniem niezbędnych dokumentów potwierdzających sprzedaż udziałów w spółce. Po tym kroku nastąpi właściwa sprzedaż udziałów przed notariuszem i finalne dostarczenie wszelkich dokumentów spółki. Jak można zauważyć kupno spółki z o.o. w Krakowie to wcale nie tak uciążliwa sprawa. Oczywiście gwarantujemy, że we wszystkim Cię wspomożemy, więc nie musisz się o nic kłopotać.

  Sprzedaż spółek z o.o. w Krakowie. Co opłaca się wiedzieć?

  Co opłaca się wiedzieć na taki temat jak sprzedaż spółek z o.o.? Otóż sprzedaż spółek z o.o. w Krakowie to niecodzienna usługa świadczona wszelkim interesującym się nią podmiotom. Zajmują się nią profesjonalne firmy, które są zaznajomione z rejestrowaniem, skupowaniem i odsprzedawaniem spółek. W ostatnich latach tego rodzaju firm działa coraz więcej i nie ma co się dziwić, bowiem gotowe spółki na sprzedaż w Krakowie to bezspornie świetna opcja dla każdego, kto chce założyć działalność gospodarczą. Sposób ten ma dużo zalet, a słabych punktów trudno się doszukać. Mocne strony tego rodzaju opcji to z pewnością znacznie mniej formalności oraz znacznie krótszy czas samego procesu (nawet 1-2 dni, kiedy rejestracja nowej spółki od podstaw może trwać tygodniami). Między innymi z tego powodu właśnie coraz więcej osób stawia na kupno spółki z o.o. w Krakowie. Przejrzyj ofertę Excelio!

  Sprawdź również spółki w innych naszych miastach:
  Gotowe spółki na sprzedaż w Zduńskiej Woli
  Gotowe spółki na sprzedaż w Prudniku
  Gotowe spółki na sprzedaż w Dąbrowie Górniczej
  Gotowe spółki na sprzedaż w Zamościu

  • Lokalizacja

   ul. Rejtana 7/9 lok. 1, Warszawa

  • E-mail

   kontakt@spolki-excelio.pl

  • Telefon

   +48 606 49 92 93

  • Telefon

   +48 576 591 818

  • Godziny pracy

   Pn-Pt: 9:00 - 17:00

  Formularz kontaktowy

  Zainteresowała Cię
  nasza oferta?

  Nie czekaj! Skontaktuj się z nami jak najszybciej by poznać szczegóły.


   Administratorem danych osobowych w powyższym formularzu jest KKPG sp. z o.o. z siedzibą ul. Rejtana 7/9 lok. 1, Warszawa Warszawa. Podanie danych jest dobrowolne, jednak jeśli ich nie podasz, nie będziesz mógł wypełnić formularza.


   Generated by MPG