Sprzedaż gotowych spółek Łódź | EXCELIO

Gotowe spółki w Łodzi

Poznaj wszystkie zalety!

Dlaczego warto?

Kupno gotowej spółki oferuje szereg korzyści, min.:

 • Bezpieczeństwo

  Mają na bieżąco i w terminach składane deklaracje VAT oraz pliki JPK_VAT.

 • Wygoda

  Otrzymujesz gotową spółkę do prowadzenia działalności.

 • Minimum formalności

  Są w pełni zarejestrowane (posiadają numery KRS, REGON, NIP)

 • Oszczędność czasu

  Nie tracisz czasu na żmudną procedurę rejestracyjną.

Nie czekaj, odbierz bezpłatną ofertę!

Gotowe spółki na sprzedaż

Jeśli szukasz gotowej spółki do prowadzenia swojego biznesu to świetnie! Oferujemy gotowe spółki na sprzedaż - minimum formalności. Odbierz bezpłatną ofertę.  Administratorem danych osobowych w powyższym formularzu jest KKPG sp. z o.o. z siedzibą ul. Rejtana 7/9 lok. 1, Warszawa Warszawa. Podanie danych jest dobrowolne, jednak jeśli ich nie podasz, nie będziesz mógł wypełnić formularza.


  Spółka z o.o. na sprzedaż z obrotami w Łodzi a „czysta” spółka. Jakie są różnice?

  Jakie są różnice między „czystą” spółką a spółką z o.o. na sprzedaż z obrotami w Łodzi? Kiedy na którą warto się zdecydować bardziej? „Czyste” spółki to tego rodzaju instytucje, które zostały założone i uprzednio nie prowadziły żadnej działalności gospodarczej. Nie mają one obrotów, jednak posiadają staż. Z kolei sprzedaż spółek z historią finansową w Łodzi może skusić tych przedsiębiorców, którzy chcą się starać o zewnętrzne finansowanie. Aczkolwiek warto wiedzieć, że poza obrotami, banki patrzą również wszystkie zmiany zarządu oraz zmiany beneficjentów ostatecznych. Dlatego określona spółka, nawet jeśli osiągnęła określone obroty, może nie uzyskać upragnionego finansowania. Spółki na sprzedaż z obrotami w Łodzi mogą okazać się również niebezpieczne z tego względu, że ich nabywca nie ma fizycznej możliwości sprawdzenia wszystkich aspektów jej funkcjonowania. Spółki ze stażem, które nie prowadziły wcześniej żadnej działalności, wydają się pod tym względem najbardziej sprawdzonym wyjściem.

  Sprzedaż spółek z o.o. w Łodzi – jak może wyglądać procedura?

  W jaki sposób może przebiegać procedura dot. sprzedaży spółki z o.o. w Łodzi w naszym przedsiębiorstwie? Czy jest się czego bać i czy faktycznie jest ona tak skomplikowana, jak to w niektórych miejscach opisują? Z naszą pomocą wszystko się uda, wystarczy nam zaufać. Inicjalnym krokiem do kupna spółki z o.o. w Łodzi jest rezerwacja interesującego nas podmiotu z zaprezentowanej przez nas oferty. Gdy już zostanie to ustalone, przygotujemy dokumentację dotyczącą sprzedaży udziałów poszczególnej spółki. Później droga jest już prosta, ponieważ wystarczy sprzedać udziały przed notariuszem, który musi poświadczyć podpisy. Gdy już wszystkie formalności zostaną dopełnione, zostanie Państwu przekazany komplet dokumentów spółki. Trzeba przyznać, że nie brzmi to zbyt skomplikowanie, prawda?

  Cena gotowej spółki w Łodzi – od czego jest zależna?

  Od czego może zależeć cena gotowej spółki? Niektóre osoby z pewnością zastanawia tego typu pytanie. Otóż niemało kryteriów ma na to wpływ, a jednym z ważniejszych jest to, czy chcemy nabyć spółkę z o.o. na sprzedaż z obrotami w Łodzi, czy też zwykłą, „czystą”. Poza tym aspektem brany jest pod uwagę staż spółki, ponieważ mimo tego, że spółka nie prowadziła działalności, to wiązały się z nią koszty jej prawidłowego utrzymania, jak dla przykładu księgowość. Sprzedaż spółek z historią finansową w Łodzi to nie będzie atrakcyjne rozwiązanie dla tych, którzy nie chcą ubiegać się o zewnętrzne finansowanie i nie warto wtedy przepłacać. Na stawkę spółki wpływa także jej typ, co wiąże się bezpośrednio z wymaganym kapitałem zakładowym. W przypadku najpopularniejszych spółek z o.o. wynosi on 5 000 zł.

  „Czysta” spółka z o.o. na sprzedaż w Łodzi – najważniejsze informacje

  Sprzedaż spółek z o.o. w Łodzi? Warto poznać najistotniejsze informacje dot. tzw. czystych spółek. Czym się cechują takie podmioty? Dlaczego staż spółek może być istotny? Już podpowiadamy! „Czyste” spółki to tego typu podmioty, które zostały zupełnie legalnie założone w celu ich późniejszego sprzedania. A więc nie zostały zarejestrowane po to, aby w ich ramach prowadzić działalność gospodarczą. Z tego powodu właśnie nie mają żadnych obrotów, zawartych umów czy zadłużenia. Liczy się szybkość ich pozyskania oraz czas ich trwania, czyli staż. Staż może być ważnym czynnikiem podczas ubiegania się o dotacje czy wzięcia udziału w przetargu. Właśnie między innymi z tych powodów osoby decydują się na gotowe spółki na sprzedaż w Łodzi.

  Co zawierają gotowe spółki na sprzedaż w Łodzi?

  Gotowe spółki na sprzedaż w Łodzi to podmioty, które są w zupełności zaadaptowane do tego, aby je przejąć i rozpocząć działalność gospodarczą jeszcze tego samego albo drugiego dnia. Co to znaczy? Że są w pełni zarejestrowane, a więc posiadają numer KRS, REGION, NIP. Poza tym mają aktywne numery VAT oraz VAT-EU. Stale są w nich składane deklaracje VAT oraz pliki JPK_VAT. Jak można zauważyć „czysta” spółka na sprzedaż w Łodzi to tylko korzyści! A może interesuje Cię sprzedaż spółek z historią finansową w Łodzi? Zanim zdecydujesz się na którąś ze wspomnianych opcji, warto dowiedzieć się, jakie korzyści niesie każda z nich. Dlatego sprawdź ofertę bądź skontaktuj się z naszym doradcą. Ten z pewnością odpowie na wszystkie nurtujące Cię wątpliwości. Więcej informacji przeczytasz również na naszym blogu, który jest swego rodzaju poradnikiem.

  Sprzedaż spółek z o.o. w Łodzi. To warto wiedzieć

  Są takie wiadomości na temat sprzedaży spółek z o.o. w Łodzi, które po prostu warto znać. Zacznijmy od tego, czym tak właściwe cechuje się tego typu świadczenie? Zewnętrzne firmy trudniące się obrotem spółkami najpierw je rejestrują lub skupują, żeby później sprzedać je z zyskiem. W Polsce takie poczynania są coraz popularniejsze i nic dziwnego, ponieważ sporo osób chce z nich korzystać. Dlaczego gotowe spółki na sprzedaż w Łodzi to świetne rozwiązanie? Ponieważ dzięki temu możemy uniknąć wielu formalności, kontaktu z urzędami i zaoszczędzić czas. Poza tym w niektórych instytucjach uda nam się zorganizować dodatkowe usługi, takie jak księgowość, układanie biznesplanu bądź wirtualne biuro. To tylko jedne z wielu zalet. Zobacz sam i przekonaj się, że kupno spółki z o.o. w Łodzi to najlepsza opcja.

  Sprawdź również spółki w innych naszych miastach:
  Gotowe spółki na sprzedaż w W?growie
  Gotowe spółki na sprzedaż w Opolu
  Gotowe spółki na sprzedaż w Bogatyni
  Gotowe spółki na sprzedaż w Wałczu

  • Lokalizacja

   ul. Rejtana 7/9 lok. 1, Warszawa

  • E-mail

   kontakt@spolki-excelio.pl

  • Telefon

   +48 606 49 92 93

  • Telefon

   +48 576 591 818

  • Godziny pracy

   Pn-Pt: 9:00 - 17:00

  Formularz kontaktowy

  Zainteresowała Cię
  nasza oferta?

  Nie czekaj! Skontaktuj się z nami jak najszybciej by poznać szczegóły.


   Administratorem danych osobowych w powyższym formularzu jest KKPG sp. z o.o. z siedzibą ul. Rejtana 7/9 lok. 1, Warszawa Warszawa. Podanie danych jest dobrowolne, jednak jeśli ich nie podasz, nie będziesz mógł wypełnić formularza.


   Generated by MPG