Sprzedaż gotowych spółek Poznań | EXCELIO

Gotowe spółki w Poznaniu

Poznaj wszystkie zalety!

Dlaczego warto?

Kupno gotowej spółki oferuje szereg korzyści, min.:

 • Bezpieczeństwo

  Mają na bieżąco i w terminach składane deklaracje VAT oraz pliki JPK_VAT.

 • Wygoda

  Otrzymujesz gotową spółkę do prowadzenia działalności.

 • Minimum formalności

  Są w pełni zarejestrowane (posiadają numery KRS, REGON, NIP)

 • Oszczędność czasu

  Nie tracisz czasu na żmudną procedurę rejestracyjną.

Nie czekaj, odbierz bezpłatną ofertę!

Gotowe spółki na sprzedaż

Jeśli szukasz gotowej spółki do prowadzenia swojego biznesu to świetnie! Oferujemy gotowe spółki na sprzedaż - minimum formalności. Odbierz bezpłatną ofertę.  Administratorem danych osobowych w powyższym formularzu jest KKPG sp. z o.o. z siedzibą ul. Rejtana 7/9 lok. 1, Warszawa Warszawa. Podanie danych jest dobrowolne, jednak jeśli ich nie podasz, nie będziesz mógł wypełnić formularza.


  Cena gotowej spółki w Poznaniu – co na nią oddziałuje?

  Co może oddziaływać na cenę gotowej spółki? Z pewnością większość z Was się nad tym nie zastanawiała, dopóki nie przyszło im kupić tego rodzaju podmiotu. Otóż brane pod uwagę są rozmaite czynniki. Dla przykładu spółka z o.o. na sprzedaż z obrotami w Poznaniu może kosztować więcej od tej „czystej”. Kupno takiej spółki powinni rozważać między innymi Ci, którym zależy na dostaniu zewnętrznego finansowania. W pozostałych wypadkach sprzedaż spółek z historią finansową w Poznaniu może być dla nas nieatrakcyjna. Innym kryterium jest rodzaj spółki. Ma to związek z minimalnym kapitałem zakładowym. W wypadku spółki z o.o. wynosi on 5 000 zł, jednak jeśli rozważamy spółkę akcyjną, wtedy wzrasta on do 100 000 zł, co bez wątpienia oddziałuje na stawkę. Do czynników warunkujących stawkę dołącza także czas istnienia danej spółki. Chociaż nie prowadziła ona realnej działalności, to musiała być rozliczana, a to generuje wydatki chociażby księgowości.

  Sprzedaż spółek z o.o. w Poznaniu – krok po kroku

  Jak wygląda sprzedaż spółek z o.o. w Poznaniu krok po kroku w naszej firmie? Co warto wiedzieć na temat? W jaki sposób się do tego przyszykować? Na szczęście we wszystkim Państwu pomożemy. Wystarczy zgłosić się do nas za pośrednictwem formularza albo telefonicznie, dzięki czemu wspólnie zarezerwujemy jedną ze spółek. Gdy już uda nam się wybrać jedną z nich, rozpoczniemy prace nad przygotowaniem właściwych dokumentów poświadczających sprzedaż udziałów w spółce. Po tym kroku nastąpi właściwa sprzedaż udziałów przed notariuszem i oficjalne przekazanie wszystkich dokumentów spółki. Jak można zauważyć kupno spółki z o.o. w Poznaniu to wcale nie tak uciążliwa sprawa. Oczywiście zapewniamy, że we wszystkim Cię wspomożemy, więc nie musisz się o nic zamartwiać.

  Gotowe spółki na sprzedaż w Poznaniu – co zawierają?

  Gotowe spółki na sprzedaż w Poznaniu są w pełni przygotowane do tego, żeby zakupić ich udziały oraz zacząć prowadzenie swojej działalności gospodarczej. Gdy się na to zdecydujemy, będziemy mogli to zrobić jeszcze tego samego bądź kolejnego dnia. Tego typu podmioty są legalnie zarejestrowane, mają właściwie nadane numery, takie jak REGON, NIP, KRS, VAT czy aktywny numer VAT-EU. Nie należy się kłopotać również o nieuregulowane sprawy podatkowe, ponieważ deklaracja VAT oraz pliki JPK_VAT są składane na bieżąco. Z tych powodów „czysta” spółka na sprzedaż w Poznaniu jest korzystna dla przyszłego klienta. W tym momencie warto również uwypuklić, że jest także sprzedaż spółek z historią finansową w Poznaniu. Którą z powyższych opcji wybrać? Wszystko jest zależne od Twoich bieżących potrzeb oraz wymagań, które warto skonsultować z odpowiednim doradcą. Możesz także przejść na naszego bloga, który potraktuj jako swoisty poradnik po tego rodzaju zagadnieniach.

  Spółka z o.o. na sprzedaż z obrotami w Poznaniu a „czysta” spółka. Co je od siebie różni?

  Na rynku obrotu gotowymi spółkami możemy spotkać się zarówno ze spółką z o.o. na sprzedaż z obrotami w Poznaniu, jak i „czystą” spółką bez historii finansowej. Czym się one od siebie różnią? Kiedy warto zdecydować się na tę pierwszą, a kiedy na drugą opcję? Pragniemy to objaśnić. Otóż warto wiedzieć, że sprzedaż spółek z historią finansową w Poznaniu może skusić tych, którzy w bliskiej przyszłości będą chcieli otrzymać zewnętrzne finansowanie. Aczkolwiek zakupienie tego rodzaju spółki nie jest tego stuprocentowym gwarantem, gdyż banki, poza obrotami, sprawdzają także między innymi takie kryteria jak zmiany w zarządzie czy zmiany beneficjentów ostatecznych. Tak więc konkretne obroty nie są gwarantem otrzymania finansowania. Jednak to nie koniec różnic. Spółki na sprzedaż z obrotami w Poznaniu to podmioty, które są najczęściej odkupowane od ich właścicieli, którzy z jakiś powodów postanowili się zbyć swoich udziałów. Niesie to ze sobą pewne niebezpieczeństwo, ponieważ klient nie będzie posiadał możliwości precyzyjnego sprawdzenia wszelkich interesujących go kryteriów, związanych z funkcjonowaniem spółki.

  Sprzedaż spółek z o.o. w Poznaniu – co to?

  Co to takiego jest sprzedaż spółek z o.o. w Poznaniu? Najogólniej rzecz ujmując, sprzedaż spółek z o.o. to swego typu usługa świadczona przez fachowe przedsiębiorstwa. Posiadają one odpowiednie zaplecze techniczne oraz fachowców chociażby z zakresu prawa handlowego, którzy parają się rejestrowaniem albo skupowaniem spółek. Wszystko po to, aby w następnej kolejności je odsprzedać zainteresowanym podmiotom. Czemu gotowe spółki na sprzedaż w Poznaniu to korzystniejsza opcja niż samodzielne rejestrowanie takiego podmiotu od podstaw? Chodzi przede wszystkim o dużą oszczędność czasu. Rejestracja spółki może trwać nawet do 6 tygodni, w momencie gdy jej kupno to kwestia 1-2 dni. Innym czynnikiem są rozmaitego typu formalności – przy zdecydowaniu się na kupno gotowej spółki jest ich po prostu dużo mniej. Już na pierwszy rzut oka widać, że kupno spółki z o.o. w Poznaniu to dobra inwestycja!

  „Czysta” spółka z o.o. na sprzedaż w Poznaniu

  Sprzedaż spółek z o.o. w Poznaniu uwzględnia zarówno „czyste” spółki, jak i te, które posiadają już obroty. Co to znaczy, że określona spółka jest „czysta”? To oznacza, że jest zarejestrowana, jednak nigdy wcześniej nie prowadziła ona żadnej działalności gospodarczej. Dodatkowo nie ma ona żadnych zobowiązań, zadłużeń, umów. Gotowe spółki na sprzedaż w Poznaniu to pewność szybkości oraz zmniejszenia formalności do wymaganego minimum. Oczywiście jeżeli zależy Ci na spółce z obrotami, takowe także posiadamy w naszej ofercie. Zainteresowany? Skontaktuj się z nami telefoniczne lub wypełnij formularz, żebyśmy mogli się z Tobą skontaktować.

  Sprawdź również spółki w innych naszych miastach:
  Gotowe spółki na sprzedaż w Nysie
  Gotowe spółki na sprzedaż w Kraśniku
  Gotowe spółki na sprzedaż w Wadowicach
  Gotowe spółki na sprzedaż w Serocku

  • Lokalizacja

   ul. Rejtana 7/9 lok. 1, Warszawa

  • E-mail

   kontakt@spolki-excelio.pl

  • Telefon

   +48 606 49 92 93

  • Telefon

   +48 576 591 818

  • Godziny pracy

   Pn-Pt: 9:00 - 17:00

  Formularz kontaktowy

  Zainteresowała Cię
  nasza oferta?

  Nie czekaj! Skontaktuj się z nami jak najszybciej by poznać szczegóły.


   Administratorem danych osobowych w powyższym formularzu jest KKPG sp. z o.o. z siedzibą ul. Rejtana 7/9 lok. 1, Warszawa Warszawa. Podanie danych jest dobrowolne, jednak jeśli ich nie podasz, nie będziesz mógł wypełnić formularza.


   Generated by MPG