Sprzedaż gotowych spółek Sosnowiec | EXCELIO

Gotowe spółki w Sosnowcu

Poznaj wszystkie zalety!

Dlaczego warto?

Kupno gotowej spółki oferuje szereg korzyści, min.:

 • Bezpieczeństwo

  Mają na bieżąco i w terminach składane deklaracje VAT oraz pliki JPK_VAT.

 • Wygoda

  Otrzymujesz gotową spółkę do prowadzenia działalności.

 • Minimum formalności

  Są w pełni zarejestrowane (posiadają numery KRS, REGON, NIP)

 • Oszczędność czasu

  Nie tracisz czasu na żmudną procedurę rejestracyjną.

Nie czekaj, odbierz bezpłatną ofertę!

Gotowe spółki na sprzedaż

Jeśli szukasz gotowej spółki do prowadzenia swojego biznesu to świetnie! Oferujemy gotowe spółki na sprzedaż - minimum formalności. Odbierz bezpłatną ofertę.  Administratorem danych osobowych w powyższym formularzu jest KKPG sp. z o.o. z siedzibą ul. Rejtana 7/9 lok. 1, Warszawa Warszawa. Podanie danych jest dobrowolne, jednak jeśli ich nie podasz, nie będziesz mógł wypełnić formularza.


  Spółka z o.o. na sprzedaż z obrotami w Sosnowcu czy „czysta” spółka ze stażem. Co wybrać?

  Oprócz „czystych” spółek, w ofercie posiadamy również sprzedaż spółek z historią finansową w Sosnowcu. Co poniektóre osoby zastanawiają się, które rozwiązanie jest lepsze. Otóż warto wiedzieć, że spółka z o.o. na sprzedaż z obrotami w Sosnowcu w niektórych sytuacjach może być pomocna w pozyskaniu zewnętrznego finansowania. Jednak nie daje to takiej stuprocentowej gwarancji, gdyż banki mają na uwadze także zmiany w zarządzie i zmiany beneficjentów ostatecznych. „Czyste” spółki, bez obrotów, ale z konkretnym stażem są bezpieczniejszą opcją. Dużym minusem spółek z o.o. na sprzedaż z obrotami w Sosnowcu jest to, że nabywca nie ma fizycznej możliwości sprawdzenia wszelkich aspektów jej funkcjonowania. Z tego powodu duża większość osób decyduje się na „czyste” spółki, które mają określony czas stażu, np. od 6 do 12 miesięcy. Inni uczestnicy rynku nie widzą naszych ksiąg, a jedynie okres istnienia.

  „Czysta” spółka z o.o. na sprzedaż w Sosnowcu

  Sprzedaż spółek z o.o. w Sosnowcu uwzględnia zarówno „czyste” spółki, jak i te, które mają już obroty. Co oznacza, że poszczególna spółka jest „czysta”? To znaczy, że jest zarejestrowana, jednak nigdy uprzednio nie prowadziła ona żadnej działalności gospodarczej. Dodatkowo nie posiada ona żadnych zobowiązań, zadłużeń, umów. Gotowe spółki na sprzedaż w Sosnowcu to gwarancja szybkości oraz zmniejszenia formalności do niezbędnego minimum. Oczywiście jeżeli zależy Ci na spółce z historią, takowe również mamy w naszej ofercie. Zainteresowany? Skontaktuj się z nami telefoniczne lub uzupełnij kwestionariusz, abyśmy mogli się z Tobą skontaktować.

  Sprzedaż spółek z o.o. w Sosnowcu

  Sprzedaż spółek z o.o. w Sosnowcu to usługa, którą parają się wyspecjalizowane instytucje. Świadczy się ją nie tylko w wielkich miejscowościach w Polsce, lecz także można się z nią spotkać w małych miasteczkach. Gotowe spółki na sprzedaż w Sosnowcu to w ostatnim czasie popularne rozwiązanie na to, żeby w oka mgnieniu założyć własną działalność gospodarczą. Jest ono szybkie, a przede wszystkim pozwala uniknąć wszelkich dokumentów związanych z rejestrowaniem nowej spółki. Co po niektóre osoby nie czują się na siłach, żeby przejść przez kilkudniowy proces związany z rejestracją. Nie ma więc co się dziwić, że sporo osób decyduje się właśnie na kupno spółki z o.o. w Sosnowcu. Na rynku funkcjonuje dużo podmiotów, które parają się tego rodzaju branżą, a Excelio jest jednią z nich. Przekonaj się sam, dlaczego jesteśmy najkorzystniejszym wyborem.

  Co ma wpływ na cenę gotowej spółki w Sosnowcu?

  Które czynniki mogą oddziaływać na stawkę gotowej spółki? To istotna informacja, jeśli posiadamy w planach zakup tego rodzaju podmiotu. Otóż na cenę gotowej spółki ma wpływ przede wszystkim jej rodzaj oraz staż. Czemu typ? Dlatego, że jest to powiązane z minimalnym kapitałem zakładowym. Spółka akcyjna obowiązana jest go posiadać co najmniej 100 000 zł, a z o.o. – 5 000 zł. W dodatku warto zdawać sobie sprawę, że spółka z o.o. na sprzedaż z obrotami w Sosnowcu będzie na ogół więcej kosztować od tej „czystej”. Czemu wymieniony staż spółki również się liczy? Ponieważ mimo tego, że spółka nie miała działalności, to trzeba było ją utrzymywać w postaci chociażby księgowości oraz składania zeznań podatkowych. Wiesz już mniej więcej co i jak? Zastanów się porządnie, czy sprzedaż spółek z historią finansową w Sosnowcu jest dla Ciebie.

  Gotowe spółki na sprzedaż w Sosnowcu. Wiesz, co kupujesz!

  Dowiedz się, jak przystosowane są nasze gotowe spółki na sprzedaż w Sosnowcu. Dzięki temu lepiej będziesz wiedział, co zyskujesz. Ogólnie tego rodzaju podmioty są zupełnie zaadaptowane do tego, aby je zakupić oraz dzięki nim wypełniać wszystkie czynności związane z prowadzeniem przedsiębiorstwa jak np. podpisywanie umów czy wystawianie faktur. Takie założone wcześniej spółki posiadają zarówno numer REGON, NIP, jak i KRS oraz VAT. Nie należy tutaj zapominać także o aktywnym numerze VAT-EU, deklaracjach VAT czy plikach JPK_VAT. Nie ma co się więc dziwić, że tak wiele osób chwali sobie „czyste” spółki na sprzedaż w Sosnowcu, ponieważ to duża oszczędność czasu dla przyszłego przedsiębiorcy. Być może zainteresuje Cię także sprzedaż spółek z historią finansową w Sosnowcu. Są to na ogół podmioty, które zostały odkupione od byłych przedsiębiorców, a było to dla nich bardziej opłacalne niż ich likwidacja. W przeszłości były w nich zarejestrowane różnego rodzaju działania, w zależności od branży.

  Sprzedaż spółek z o.o. w Sosnowcu – jak może wyglądać procedura?

  W jaki sposób może wyglądać procedura dotycząca sprzedaży spółki z o.o. w Sosnowcu w naszym przedsiębiorstwie? Czy jest się czego bać i czy rzeczywiście jest ona tak skomplikowana, jak to w pewnych miejscach przedstawiają? Z naszą pomocą wszystko się powiedzie, wystarczy nam zaufać. Pierwszym krokiem do kupna spółki z o.o. w Sosnowcu jest zarezerwowanie interesującego nas podmiotu z zaprezentowanej przez nas oferty. Kiedy już zostanie to ustalone, przyszykujemy dokumentację dot. sprzedaży udziałów poszczególnej spółki. Później droga jest już prosta, ponieważ wystarczy sprzedać udziały przed notariuszem, który musi poświadczyć podpisy. Gdy już wszelkie formalności zostaną dopełnione, zostanie Państwu przekazany komplet dokumentów spółki. Trzeba przyznać, że nie brzmi to zbyt uciążliwie, prawda?

  Sprawdź również spółki w innych naszych miastach:
  Gotowe spółki na sprzedaż w ?omiankach Dolnych
  Gotowe spółki na sprzedaż w Jarocinie
  Gotowe spółki na sprzedaż w Starogardzie Gdańskim
  Gotowe spółki na sprzedaż w Bytomiu

  • Lokalizacja

   ul. Rejtana 7/9 lok. 1, Warszawa

  • E-mail

   kontakt@spolki-excelio.pl

  • Telefon

   +48 606 49 92 93

  • Telefon

   +48 576 591 818

  • Godziny pracy

   Pn-Pt: 9:00 - 17:00

  Formularz kontaktowy

  Zainteresowała Cię
  nasza oferta?

  Nie czekaj! Skontaktuj się z nami jak najszybciej by poznać szczegóły.


   Administratorem danych osobowych w powyższym formularzu jest KKPG sp. z o.o. z siedzibą ul. Rejtana 7/9 lok. 1, Warszawa Warszawa. Podanie danych jest dobrowolne, jednak jeśli ich nie podasz, nie będziesz mógł wypełnić formularza.