Sprzedaż gotowych spółek Szczecin | EXCELIO

Gotowe spółki w Szczecinie

Poznaj wszystkie zalety!

Dlaczego warto?

Kupno gotowej spółki oferuje szereg korzyści, min.:

 • Bezpieczeństwo

  Mają na bieżąco i w terminach składane deklaracje VAT oraz pliki JPK_VAT.

 • Wygoda

  Otrzymujesz gotową spółkę do prowadzenia działalności.

 • Minimum formalności

  Są w pełni zarejestrowane (posiadają numery KRS, REGON, NIP)

 • Oszczędność czasu

  Nie tracisz czasu na żmudną procedurę rejestracyjną.

Nie czekaj, odbierz bezpłatną ofertę!

Gotowe spółki na sprzedaż

Jeśli szukasz gotowej spółki do prowadzenia swojego biznesu to świetnie! Oferujemy gotowe spółki na sprzedaż - minimum formalności. Odbierz bezpłatną ofertę.  Administratorem danych osobowych w powyższym formularzu jest KKPG sp. z o.o. z siedzibą ul. Rejtana 7/9 lok. 1, Warszawa Warszawa. Podanie danych jest dobrowolne, jednak jeśli ich nie podasz, nie będziesz mógł wypełnić formularza.


  Od czego zależy cena gotowej spółki w Szczecinie?

  Niektórych użytkowników Internetu męczy pytanie, od czego jest zależna cena gotowej spółki. Oddziałuje na to parę czynników. Warto na początku zdawać sobie sprawę, że spółka z o.o. na sprzedaż z obrotami w Szczecinie z pewnością będzie droższa od „czystej” spółki. Dodatkowo im spółka posiada dłuższy staż, tym będzie droższa. Dlaczego? Dlatego, że nawet jeżeli taka spółka nie prowadzi rzeczywistej działalności, to musi sporządzać chociażby zeznania podatkowe, a to generuje dodatkowe środki. Warto brać pod uwagę, że sprzedaż spółek z historią finansową w Szczecinie to nie jest dobre rozwiązanie dla tych, którym wystarczyłaby „czysta” spółka. Poza tym cena konkretnej spółki będzie zależna także od jej rodzaju i wynikającego z niego określonego kapitału zakładowego. Najtańsze pod tym kątem są spółki z o.o., których taki kapitał minimalny to 5 000 zł.

  Spółka z o.o. na sprzedaż z obrotami w Szczecinie a „czysta” spółka. Co je od siebie różni?

  Na rynku obrotu gotowymi spółkami możemy spotkać się zarówno ze spółką z o.o. na sprzedaż z obrotami w Szczecinie, jak i „czystą” spółką bez obrotów. Czym się one od siebie odróżniają? Kiedy warto zdecydować się na tę pierwszą, a kiedy na drugą opcję? Chcemy to wyjaśnić. Otóż warto wiedzieć, że sprzedaż spółek z historią finansową w Szczecinie może skusić tych, którzy w niedalekiej przyszłości będą pragnęli otrzymać zewnętrzne finansowanie. Jednak zakupienie tego rodzaju spółki nie jest tego stuprocentowym gwarantem, ponieważ banki, poza obrotami, sprawdzają także między innymi takie kryteria jak zmiany w zarządzie czy zmiany beneficjentów ostatecznych. Tak więc konkretne obroty nie są pewnikiem dostania finansowania. Jednak to nie koniec różnic. Spółki na sprzedaż z obrotami w Szczecinie to podmioty, które są najczęściej kupowane od przedsiębiorców, którzy z pewnych powodów postanowili się zbyć swoich udziałów. Niesie to ze sobą pewne niebezpieczeństwo, ponieważ kupujący nie będzie miał możliwości dokładnego sprawdzenia wszelkich interesujących go aspektów, związanych z działaniem spółki.

  „Czysta” spółka z o.o. na sprzedaż w Szczecinie

  Sprzedaż spółek z o.o. w Szczecinie obejmuje zarówno „czyste” spółki, jak i te, które mają już historię. Co to znaczy, że poszczególna spółka jest „czysta”? To znaczy, że jest zarejestrowana, jednak nigdy uprzednio nie prowadziła ona żadnej działalności gospodarczej. Co więcej nie posiada ona żadnych zobowiązań, długów, umów. Gotowe spółki na sprzedaż w Szczecinie to gwarancja szybkości oraz zredukowania formalności do niezbędnego minimum. Oczywiście jeżeli zależy Ci na spółce z obrotami, takowe także mamy w naszej ofercie. Zainteresowany? Skontaktuj się z nami telefoniczne lub uzupełnij ankietę, żebyśmy mogli się z Tobą skontaktować.

  Sprzedaż spółek z o.o. w Szczecinie. Co należy zrobić?

  Interesuje Cię kupno spółki z o.o. w Szczecinie w naszej firmie? Zastanawiasz się, co trzeba zrobić? Czy procedura sprzedaży spółek z o.o. w Szczecinie jest skomplikowana? Oczywiście, że nie, gdyż we wszystkim Państwu pomożemy. Od czego zaczniemy? Na początku ustalimy, która spółka Państwa interesuje i ją zarezerwujemy. W momencie, kiedy dojdziemy w tym temacie do porozumienia, będziemy mogli przyszykować wszystkie potrzebne dokumenty dot. sprzedaży udziałów w spółce, aby następnie móc je podpisać u notariusza. Ostatnim etapem jest przekazanie kompletu dokumentów spółki. Gratulacje! Od tej pory mogą Państwo prowadzić własną działalność i w jej ramach wystawiać faktury czy też podpisywać umowy. Oczywiście służymy wsparciem na każdym z tych kroków.

  Sprzedaż spółek z o.o. w Szczecinie – co to?

  Jak można definiować sprzedaż spółek z o.o. w Szczecinie? Najprościej rzecz ujmując, sprzedaż spółek z o.o. to swego typu usługa świadczona przez fachowe firmy. Posiadają one właściwe zaplecze techniczne i specjalistów chociażby z zakresu prawa handlowego, którzy zajmują się zakładaniem lub skupowaniem spółek. Wszystko po to, aby później je odsprzedać zainteresowanym podmiotom. Czemu gotowe spółki na sprzedaż w Szczecinie to korzystniejsza opcja niż samodzielne rejestrowanie takiego podmiotu od zera? Chodzi przede wszystkim o znaczącą oszczędność czasu. Rejestracja spółki może trwać nawet do 6 tygodni, w momencie kiedy jej kupno to kwestia 1-2 dni. Odmiennym czynnikiem są rozmaitego rodzaju formalności – przy zdecydowaniu się na kupienie gotowej spółki jest ich po prostu o wiele mniej. Już na pierwszy rzut oka widać, że kupno spółki z o.o. w Szczecinie to atrakcyjna inwestycja!

  Co zawierają gotowe spółki na sprzedaż w Szczecinie?

  Gotowe spółki na sprzedaż w Szczecinie to podmioty, które są w zupełności dopasowane do tego, żeby je kupić i rozpocząć działalność gospodarczą jeszcze tego samego lub drugiego dnia. Co to znaczy? Że są całkowicie zarejestrowane, a więc mają numer KRS, REGION, NIP. Poza tym posiadają aktywne numery VAT i VAT-EU. Stale są w nich składane deklaracje VAT oraz pliki JPK_VAT. Jak widać „czysta” spółka na sprzedaż w Szczecinie to tylko benefity! A może interesuje Cię sprzedaż spółek z historią finansową w Szczecinie? Zanim zdecydujesz się na którąś z wymienionych opcji, warto dowiedzieć się, jakie korzyści niesie każda z nich. Dlatego sprawdź ofertę albo skontaktuj się z naszym doradcą. Ten z pewnością odpowie na wszelkie nurtujące Cię wątpliwości. Więcej informacji odnajdziesz także na naszym blogu, który jest swego rodzaju poradnikiem.

  Sprawdź również spółki w innych naszych miastach:
  Gotowe spółki na sprzedaż w Krotoszynie
  Gotowe spółki na sprzedaż w Grodzisku Mazowieckim
  Gotowe spółki na sprzedaż w Słupcy
  Gotowe spółki na sprzedaż w Cieszynie

  • Lokalizacja

   ul. Rejtana 7/9 lok. 1, Warszawa

  • E-mail

   kontakt@spolki-excelio.pl

  • Telefon

   +48 606 49 92 93

  • Telefon

   +48 576 591 818

  • Godziny pracy

   Pn-Pt: 9:00 - 17:00

  Formularz kontaktowy

  Zainteresowała Cię
  nasza oferta?

  Nie czekaj! Skontaktuj się z nami jak najszybciej by poznać szczegóły.


   Administratorem danych osobowych w powyższym formularzu jest KKPG sp. z o.o. z siedzibą ul. Rejtana 7/9 lok. 1, Warszawa Warszawa. Podanie danych jest dobrowolne, jednak jeśli ich nie podasz, nie będziesz mógł wypełnić formularza.


   Generated by MPG