Sprzedaż gotowych spółek Toruń | EXCELIO

Gotowe spółki w Toruniu

Poznaj wszystkie zalety!

Dlaczego warto?

Kupno gotowej spółki oferuje szereg korzyści, min.:

 • Bezpieczeństwo

  Mają na bieżąco i w terminach składane deklaracje VAT oraz pliki JPK_VAT.

 • Wygoda

  Otrzymujesz gotową spółkę do prowadzenia działalności.

 • Minimum formalności

  Są w pełni zarejestrowane (posiadają numery KRS, REGON, NIP)

 • Oszczędność czasu

  Nie tracisz czasu na żmudną procedurę rejestracyjną.

Nie czekaj, odbierz bezpłatną ofertę!

Gotowe spółki na sprzedaż

Jeśli szukasz gotowej spółki do prowadzenia swojego biznesu to świetnie! Oferujemy gotowe spółki na sprzedaż - minimum formalności. Odbierz bezpłatną ofertę.  Administratorem danych osobowych w powyższym formularzu jest KKPG sp. z o.o. z siedzibą ul. Rejtana 7/9 lok. 1, Warszawa Warszawa. Podanie danych jest dobrowolne, jednak jeśli ich nie podasz, nie będziesz mógł wypełnić formularza.


  Spółka z o.o. na sprzedaż z obrotami w Toruniu czy „czysta” spółka ze stażem. Na co lepiej się zdecydować?

  Poza „czystymi” spółkami, w ofercie posiadamy także sprzedaż spółek z historią finansową w Toruniu. Niektóre osoby zastanawiają się, które rozwiązanie jest lepsze. Otóż warto wiedzieć, że spółka z o.o. na sprzedaż z obrotami w Toruniu w niektórych sytuacjach może pomóc w uzyskaniu zewnętrznego finansowania. Jednak nie daje to takiej 100% pewności, gdyż banki biorą pod uwagę również zmiany w zarządzie i zmiany beneficjentów ostatecznych. „Czyste” spółki, bez historii finansowej, ale z konkretnym stażem są bezpieczniejszą opcją. Podstawowym minusem spółek z o.o. na sprzedaż z obrotami w Toruniu jest to, że nabywca nie posiada możliwości sprawdzenia wszelkich aspektów jej funkcjonowania. Z tego powodu spora większość osób decyduje się na „czyste” spółki, które mają określony czas stażu, np. od 6 do 12 miesięcy. Pozostali uczestnicy rynku nie widzą naszych ksiąg, a jedynie okres funkcjonowania.

  Od czego zależna jest cena gotowej spółki w Toruniu?

  Co poniektórych internautów męczy pytanie, od czego zależy cena gotowej spółki. Ma na to wpływ na to kilka zmiennych. Warto na początku wiedzieć, że spółka z o.o. na sprzedaż z obrotami w Toruniu z pewnością będzie kosztowała więcej od „czystej” spółki. Dodatkowo im spółka ma dłuższy staż, tym będzie droższa. Dlaczego? Dlatego, że nawet jeżeli taka spółka nie prowadzi faktycznej działalności, to musi sporządzać chociażby zeznania podatkowe, a to generuje dodatkowe nakłady. Warto mieć na uwadze, że sprzedaż spółek z historią finansową w Toruniu to niedobre rozwiązanie dla tych, którym wystarczyłaby „czysta” spółka. Oprócz tego kwota konkretnej spółki będzie zależna także od jej typu i wynikającego z niego minimalnego kapitału zakładowego. Najtańsze pod tym względem są spółki z o.o., których taki kapitał minimalny to 5 000 zł.

  Gotowe spółki z o.o. w Toruniu – charakterystyka

  Czym cechują się gotowe spółki na sprzedaż w Toruniu? Warto się tego dowiedzieć przed samą transakcją, aby zyskać gwarancję, że nie kupujemy przysłowiowego „kota w worku”. Otóż pragniemy zapewnić, że nasze gotowe spółki z o.o. są w pełni zarejestrowane i mają przypisane im numery NIP, KRS, REGON. Dodatkowo mają aktywne numery VAT, ale również VAT-EU. Ich kapitał zakładowy wynosi ustaloną przepisami minimalną kwotę tj. 5 000 zł. Pragniemy również zapewnić, że nasze „czyste” spółki na sprzedaż w Toruniu nie mają żadnych umów, długów czy innych zobowiązań. „Czyste” to znaczy takie, które nie prowadziły wcześniej działalności gospodarczej, mają czystą historię. Oczywiście w naszej ofercie zawiera się także sprzedaż spółek z historią finansową w Toruniu, jeśli ktoś byłby zainteresowany tego rodzaju podmiotem. Który lepiej wybrać? Odpowiedź brzmi: to zależy. Dlatego, aby być w stu procentach zadowolonym, zapraszamy do uprzedniego kontaktu. Z wielką chęcią doradzimy w każdej możliwej i palącej Państwa kwestii.

  „Czysta” spółka z o.o. na sprzedaż w Toruniu – co oznacza?

  Warto wiedzieć, że sprzedaż spółek z o.o. w Toruniu proponuje zarówno tzw. czyste spółki, jak i te spółki, które mają obroty, ponieważ ich uprzedni właściciele, z pewnych powodów postanowili je sprzedać. Czyste spółki nie mają obrotów, nie mają podpisanych żadnych umów i nie mają długów oraz innych zobowiązań. Kupno czystych spółek opłaca się wtedy, kiedy chcemy prędko nabyć spółkę (a nie ją samodzielnie zakładać). W dodatku posiadamy opcję wyboru stażu naszej spółki, co może być potrzebne, kiedy ubiegamy się o dotacje lub chcemy wziąć udział w przetargu. Tam może być zastrzeżony chociażby staż spółki. Jak widać gotowe spółki na sprzedaż w Toruniu to bardzo dobre rozwiązanie pod wieloma względami.

  Sprzedaż spółek z o.o. w Toruniu. To opłaca się wiedzieć

  Są takie wiadomości na temat sprzedaży spółek z o.o. w Toruniu, które po prostu warto znać. Zacznijmy od tego, czym tak właściwe cechuje się tego rodzaju świadczenie? Zewnętrzne przedsiębiorstwa parające się obrotem spółkami najpierw je rejestrują albo skupują, aby później sprzedać je z korzyścią. W naszym kraju takie zabiegi są coraz bardziej popularne i nic dziwnego, ponieważ sporo osób chce z nich korzystać. Czemu gotowe spółki na sprzedaż w Toruniu to świetne rozwiązanie? Ponieważ dzięki temu możemy uniknąć wielu formalności, styczności z urzędami oraz oszczędzić czas. Poza tym w niektórych instytucjach uda nam się zaplanować dodatkowe usługi, na przykład księgowość, układanie biznesplanu czy wirtualne biuro. To tylko jedne z wielu zalet. Sprawdź sam i przekonaj się, że kupno spółki z o.o. w Toruniu to najlepsza opcja.

  Sprzedaż spółek z o.o. w Toruniu – krok po kroku

  W jaki sposób wygląda sprzedaż spółek z o.o. w Toruniu krok po kroku w naszej firmie? Co warto wiedzieć na temat? W jaki sposób się do tego przyszykować? Całe szczęście we wszystkim Państwa wspomożemy. Wystarczy zgłosić się do nas za pośrednictwem kwestionariusza albo telefonicznie, dzięki czemu wspólnie zarezerwujemy jedną ze spółek. Gdy już uda nam się wybrać jedną z nich, rozpoczniemy prace nad przygotowaniem właściwych dokumentów poświadczających sprzedaż udziałów w spółce. Po tym etapie nastąpi właściwa sprzedaż udziałów przed notariuszem i finalne przekazanie wszystkich dokumentów spółki. Jak można zauważyć kupno spółki z o.o. w Toruniu to wcale nie tak skomplikowana sprawa. Oczywiście gwarantujemy, że we wszystkim Cię wspomożemy, więc nie musisz się o nic zamartwiać.

  Sprawdź również spółki w innych naszych miastach:
  Gotowe spółki na sprzedaż w Szczytnie
  Gotowe spółki na sprzedaż w Drawsku Pomorskim
  Gotowe spółki na sprzedaż w Pułtusku
  Gotowe spółki na sprzedaż w Głubczycach

  • Lokalizacja

   ul. Rejtana 7/9 lok. 1, Warszawa

  • E-mail

   kontakt@spolki-excelio.pl

  • Telefon

   +48 606 49 92 93

  • Telefon

   +48 576 591 818

  • Godziny pracy

   Pn-Pt: 9:00 - 17:00

  Formularz kontaktowy

  Zainteresowała Cię
  nasza oferta?

  Nie czekaj! Skontaktuj się z nami jak najszybciej by poznać szczegóły.


   Administratorem danych osobowych w powyższym formularzu jest KKPG sp. z o.o. z siedzibą ul. Rejtana 7/9 lok. 1, Warszawa Warszawa. Podanie danych jest dobrowolne, jednak jeśli ich nie podasz, nie będziesz mógł wypełnić formularza.