Sprzedaż gotowych spółek Tychy | EXCELIO

Gotowe spółki w Tychach

Poznaj wszystkie zalety!

Dlaczego warto?

Kupno gotowej spółki oferuje szereg korzyści, min.:

 • Bezpieczeństwo

  Mają na bieżąco i w terminach składane deklaracje VAT oraz pliki JPK_VAT.

 • Wygoda

  Otrzymujesz gotową spółkę do prowadzenia działalności.

 • Minimum formalności

  Są w pełni zarejestrowane (posiadają numery KRS, REGON, NIP)

 • Oszczędność czasu

  Nie tracisz czasu na żmudną procedurę rejestracyjną.

Nie czekaj, odbierz bezpłatną ofertę!

Gotowe spółki na sprzedaż

Jeśli szukasz gotowej spółki do prowadzenia swojego biznesu to świetnie! Oferujemy gotowe spółki na sprzedaż - minimum formalności. Odbierz bezpłatną ofertę.  Administratorem danych osobowych w powyższym formularzu jest KKPG sp. z o.o. z siedzibą ul. Rejtana 7/9 lok. 1, Warszawa Warszawa. Podanie danych jest dobrowolne, jednak jeśli ich nie podasz, nie będziesz mógł wypełnić formularza.


  Gotowe spółki na sprzedaż w Tychach. Wiesz, co kupujesz!

  Dowiedz się, w jaki sposób przystosowane są nasze gotowe spółki na sprzedaż w Tychach. Dzięki temu lepiej będziesz miał świadomość, co kupujesz. Ogólnie tego rodzaju podmioty są zupełnie przystosowane do tego, żeby je kupić i dzięki nim uzupełniać wszystkie czynności związane z funkcjonowaniem przedsiębiorstwa jak np. podpisywanie umów czy wystawianie faktur. Takie gotowe spółki posiadają zarówno numer REGON, NIP, jak i KRS oraz VAT. Nie należy tutaj zapominać także o aktywnym numerze VAT-EU, deklaracjach VAT czy plikach JPK_VAT. Nie ma co się więc dziwić, że tak wiele osób chwali sobie „czyste” spółki na sprzedaż w Tychach, ponieważ to duża oszczędność czasu dla przyszłego przedsiębiorcy. Być może zainteresuje Cię także sprzedaż spółek z historią finansową w Tychach. Są to na ogół podmioty, które zostały skupione od byłych przedsiębiorców, a opłacało im się to bardziej niż ich likwidacja. W przeszłości były w nich rejestrowane różnego rodzaju działania, w zależności od branży.

  Sprzedaż spółek z o.o. w Tychach. Jak to u nas wygląda?

  Kupno spółki z o.o. w Tychach to bardzo dobre rozwiązanie dla wszystkich tych, którzy chcą szybko rozpocząć swoją działalność. Niektórzy obawiają się przy tym, że sama procedura sprzedaży spółek z o.o. w Tychach w naszej firmie jest skomplikowana. Otóż nic bardziej mylącego, ponieważ całość zawiera kilka łatwych kroków. Pierwszy z nich to zarezerwowanie interesującej Państwa spółki. Po nim następuje przygotowanie wszystkich niezbędnych dokumentów, żeby zawrzeć umowę i przekazać udziały w spółce. Następnie następuje właściwa sprzedaż udziałów przed notariuszem, który musi potwierdzić podpisy. Kiedy już to wszystko dobiegnie końca, zostanie Państwu przekazany komplet dokumentów spółki. I to tyle! Prawda, że proste?

  Spółka z o.o. na sprzedaż z obrotami w Tychach czy „czysta” spółka ze stażem. Na co lepiej się zdecydować?

  Oprócz „czystych” spółek, w ofercie mamy także sprzedaż spółek z historią finansową w Tychach. Co poniektóre osoby zastanawiają się, które rozwiązanie jest korzystniejsze. Otóż warto wiedzieć, że spółka z o.o. na sprzedaż z obrotami w Tychach w niektórych sytuacjach może pomóc w pozyskaniu zewnętrznego finansowania. Jednak nie daje to takiej 100% gwarancji, ponieważ banki mają na uwadze także zmiany w zarządzie oraz zmiany beneficjentów ostatecznych. „Czyste” spółki, bez historii finansowej, ale z konkretnym stażem są bezpieczniejszą opcją. Podstawowym minusem spółek z o.o. na sprzedaż z obrotami w Tychach jest to, że nabywający nie posiada możliwości sprawdzenia wszystkich aspektów jej funkcjonowania. Z tego powodu spora większość osób decyduje się na „czyste” spółki, które mają określony czas stażu, np. od 6 do 12 miesięcy. Inni uczestnicy rynku nie widzą naszych ksiąg, a jedynie okres istnienia.

  Sprzedaż spółek z o.o. w Tychach. To opłaca się wiedzieć

  Są takie informacje na temat sprzedaży spółek z o.o. w Tychach, które po prostu warto znać. Rozpocznijmy od tego, czym tak właściwe cechuje się tego typu świadczenie? Zewnętrzne firmy zajmujące się obrotem spółkami na wstępie je rejestrują lub skupują, aby później sprzedać je z korzyścią majątkową. W Polsce takie poczynania są coraz popularniejsze i nic dziwnego, gdyż sporo osób chce z nich skorzystać. Czemu gotowe spółki na sprzedaż w Tychach to dobre wyjście? Gdyż dzięki temu możemy uniknąć wielu formalności, styczności z urzędami oraz zaoszczędzić czas. Oprócz tego w co poniektórych instytucjach uda nam się zaplanować dodatkowe usługi, takie jak księgowość, układanie biznesplanu bądź wirtualne biuro. To tylko jedne z wielu zalet. Wypróbuj sam i przekonaj się, że kupno spółki z o.o. w Tychach to świetna opcja.

  Od czego zależy cena gotowej spółki w Tychach?

  Co poniektórych internautów nurtuje pytanie, od czego zależy cena gotowej spółki. Ma na to wpływ na to parę czynników. Warto na początku zdawać sobie sprawę, że spółka z o.o. na sprzedaż z obrotami w Tychach z pewnością będzie droższa od „czystej” spółki. W dodatku im spółka posiada dłuższy staż, tym będzie droższa. Dlaczego? Dlatego, że nawet jeżeli taka spółka nie prowadzi faktycznej działalności, to musi sporządzać chociażby zeznania podatkowe, a to generuje dodatkowe nakłady. Warto mieć na uwadze, że sprzedaż spółek z historią finansową w Tychach to niedobre rozwiązanie dla tych, którym wystarczyłaby „czysta” spółka. Oprócz tego kwota poszczególnej spółki będzie zależna także od jej rodzaju i wynikającego z niego określonego kapitału zakładowego. Najtańsze pod tym względem są spółki z o.o., których taki kapitał minimalny to 5 000 zł.

  „Czysta” spółka z o.o. na sprzedaż w Tychach – najistotniejsze informacje

  Sprzedaż spółek z o.o. w Tychach? Warto poznać najważniejsze wiadomości dot. tzw. czystych spółek. Czym się charakteryzują takie podmioty? Czemu staż spółek może być ważny? Już podpowiadamy! „Czyste” spółki to tego typu podmioty, które zostały w pełni pełnoprawnie założone z zamiarem ich późniejszego odsprzedania. A więc nie zostały zarejestrowane po to, żeby w ich ramach prowadzić działalność gospodarczą. Dlatego właśnie nie posiadają żadnych obrotów, podpisanych umów czy zadłużenia. Ważna jest szybkość ich pozyskania i czas ich trwania, czyli staż. Staż może być ważnym kryterium podczas ubiegania się o dotacje czy wzięcia udziału w przetargu. Właśnie między innymi z tych powodów ludzie decydują się na gotowe spółki na sprzedaż w Tychach.

  Sprawdź również spółki w innych naszych miastach:
  Gotowe spółki na sprzedaż w Świeciu
  Gotowe spółki na sprzedaż w Częstochowie
  Gotowe spółki na sprzedaż w Pruszczu Gda?skim
  Gotowe spółki na sprzedaż w Gorzowie Wielkopolskim

  • Lokalizacja

   ul. Rejtana 7/9 lok. 1, Warszawa

  • E-mail

   kontakt@spolki-excelio.pl

  • Telefon

   +48 606 49 92 93

  • Telefon

   +48 576 591 818

  • Godziny pracy

   Pn-Pt: 9:00 - 17:00

  Formularz kontaktowy

  Zainteresowała Cię
  nasza oferta?

  Nie czekaj! Skontaktuj się z nami jak najszybciej by poznać szczegóły.


   Administratorem danych osobowych w powyższym formularzu jest KKPG sp. z o.o. z siedzibą ul. Rejtana 7/9 lok. 1, Warszawa Warszawa. Podanie danych jest dobrowolne, jednak jeśli ich nie podasz, nie będziesz mógł wypełnić formularza.