Sprzedaż gotowych spółek Warszawa | EXCELIO

Gotowe spółki w Warszawie

Poznaj wszystkie zalety!

Dlaczego warto?

Kupno gotowej spółki oferuje szereg korzyści, min.:

 • Bezpieczeństwo

  Mają na bieżąco i w terminach składane deklaracje VAT oraz pliki JPK_VAT.

 • Wygoda

  Otrzymujesz gotową spółkę do prowadzenia działalności.

 • Minimum formalności

  Są w pełni zarejestrowane (posiadają numery KRS, REGON, NIP)

 • Oszczędność czasu

  Nie tracisz czasu na żmudną procedurę rejestracyjną.

Nie czekaj, odbierz bezpłatną ofertę!

Gotowe spółki na sprzedaż

Jeśli szukasz gotowej spółki do prowadzenia swojego biznesu to świetnie! Oferujemy gotowe spółki na sprzedaż - minimum formalności. Odbierz bezpłatną ofertę.  Administratorem danych osobowych w powyższym formularzu jest KKPG sp. z o.o. z siedzibą ul. Rejtana 7/9 lok. 1, Warszawa Warszawa. Podanie danych jest dobrowolne, jednak jeśli ich nie podasz, nie będziesz mógł wypełnić formularza.


  Gotowe spółki na sprzedaż w Warszawie. Wiesz, co kupujesz!

  Dowiedz się, jak przygotowane są nasze gotowe spółki na sprzedaż w Warszawie. Dzięki temu lepiej będziesz miał świadomość, co zyskujesz. Ogólnie tego typu podmioty są w zupełności zaadaptowane do tego, aby je zakupić oraz dzięki nim uzupełniać wszystkie działania związane z prowadzeniem przedsiębiorstwa jak np. zawieranie umów czy wystawianie faktur. Takie gotowe spółki posiadają zarówno numer REGON, NIP, jak i KRS oraz VAT. Nie należy tutaj zapominać także o aktywnym numerze VAT-EU, deklaracjach VAT czy plikach JPK_VAT. Nie ma co się więc dziwić, że tak sporo osób zachwala „czyste” spółki na sprzedaż w Warszawie, ponieważ to spora oszczędność czasu dla przyszłego przedsiębiorcy. Być może zainteresuje Cię także sprzedaż spółek z historią finansową w Warszawie. Są to na ogół instytucje, które zostały odkupione od byłych przedsiębiorców, a było to dla nich bardziej opłacalne niż ich likwidacja. W przeszłości były w nich zarejestrowane różnego rodzaju działania, zależnie od branży.

  „Czysta” spółka z o.o. na sprzedaż w Warszawie. W jaki sposób można ją pojmować?

  Sprzedaż spółek z o.o. w Warszawie w głównej mierze uwzględnia sprzedaż „czystych” spółek. „Czystych”, czyli takich, które zostały pełnoprawnie założone, ale nie była przez nie podejmowana żadna działalność gospodarcza. W dodatku nie są one obowiązane żadnymi umowami, nie mają długów ani żadnych innych zobowiązań. Charakteryzuje je szybkość pozyskania przez przyszłego klienta (nawet 1-2 dni) oraz konkretny staż. Staż może być znaczący gdy, gdy np. chcemy starać się o dotacje albo mamy zamiar wziąć udział w przetargu, który wymaga tego, aby spółka działała, np. co najmniej rok. Z tych i jeszcze innych powodów, dużo osób decyduje się na gotowe spółki na sprzedaż w Warszawie.

  Co wpływa na cenę gotowej spółki w Warszawie?

  Które czynniki mogą oddziaływać na stawkę gotowej spółki? To ważna informacja, jeśli posiadamy w planach zakup takiego podmiotu. Otóż na cenę gotowej spółki oddziałuje przede wszystkim jej typ i staż. Dlaczego typ? Dlatego, że jest to związane z minimalnym kapitałem zakładowym. Spółka akcyjna obowiązana jest go mieć co najmniej 100 000 zł, a z o.o. – 5 000 zł. W dodatku warto zdawać sobie sprawę, że spółka z o.o. na sprzedaż z obrotami w Warszawie będzie zazwyczaj droższa od tej „czystej”. Dlaczego wymieniony staż spółki także się liczy? Ponieważ mimo tego, że spółka nie prowadziła działalności, to trzeba było ją utrzymywać w postaci chociażby księgowości oraz składania deklaracji podatkowych. Wiesz już mniej więcej co i w jaki sposób? Zastanów się dokładnie, czy sprzedaż spółek z historią finansową w Warszawie jest dla Ciebie.

  Sprzedaż spółek z o.o. w Warszawie – co to takiego?

  Jak można definiować sprzedaż spółek z o.o. w Warszawie? Najprościej rzecz ujmując, sprzedaż spółek z o.o. to swoistego rodzaju usługa świadczona przez fachowe instytucje. Posiadają one właściwe zaplecze techniczne oraz ekspertów chociażby z zakresu prawa handlowego, którzy parają się zakładaniem oraz skupowaniem spółek. Wszystko po to, żeby później je odsprzedać zainteresowanym klientom. Czemu gotowe spółki na sprzedaż w Warszawie to korzystniejsza opcja niż samodzielne rejestrowanie takiego podmiotu od podstaw? Chodzi przede wszystkim o znaczącą oszczędność czasu. Rejestracja spółki może trwać nawet do 6 tygodni, w momencie gdy jej kupienie to kwestia 1-2 dni. Innym czynnikiem są rozmaitego rodzaju formalności – przy zdecydowaniu się na kupno gotowej spółki jest ich po prostu znacznie mniej. Już na wstępie widać, że kupno spółki z o.o. w Warszawie to świetna inwestycja!

  Spółka z o.o. na sprzedaż z obrotami w Warszawie a „czysta” spółka

  Spółka z o.o. na sprzedaż z obrotami w Warszawie a „czysta” spółka – czym się od siebie różnią? Kiedy którą wybrać? Sprzedaż spółek z historią finansową w Warszawie to usługa równie popularna co sprzedaż tych „czystych”. Jednak nie za każdym razem warto się na nią decydować. Dla kogo będzie optymalna? Dla osób, które pragną się starać o zewnętrzne finansowanie. Warto tutaj pamiętać, że to niejedyny czynnik, który banki biorą pod uwagę. Sprawdzają one również zmiany w zarządzie oraz zmiany beneficjentów ostatecznych, dlatego spółka, która spełnia określone obroty, dalej może nie uzyskać finansowania. Spółki na sprzedaż z obrotami w Warszawie posiadają również ten minus, że są one najczęściej odkupowane z rynku i nabywca nie ma możliwości dogłębnego sprawdzenia wszystkich interesujących go aspektów. Z tego powodu uważa się, że „czyste” spółki z poszczególnym stażem są najpewniejszą opcją. Nie ma co się dziwić więc, że są bardzo popularne w branży sprzedaży gotowych spółek.

  Sprzedaż spółek z o.o. w Warszawie – krok po kroku

  Jak wygląda sprzedaż spółek z o.o. w Warszawie krok po kroku w naszej firmie? Co warto wiedzieć na temat? Jak się do tego przyszykować? Całe szczęście we wszystkim Państwa wspomożemy. Wystarczy zgłosić się do nas za pomocą formularza albo telefonicznie, dzięki czemu razem zarezerwujemy jedną ze spółek. Kiedy już uda nam się wybrać jedną z nich, rozpoczniemy prace nad przygotowaniem wymaganych dokumentów zaświadczających sprzedaż udziałów w spółce. Po tym etapie nastąpi właściwa sprzedaż udziałów przed notariuszem i ostateczne przekazanie wszystkich dokumentów spółki. Jak można zauważyć kupno spółki z o.o. w Warszawie to wcale nie tak uciążliwa sprawa. Oczywiście gwarantujemy, że we wszystkim Cię wspomożemy, więc nie musisz się o nic kłopotać.

  Sprawdź również spółki w innych naszych miastach:
  Gotowe spółki na sprzedaż w Suwałkach
  Gotowe spółki na sprzedaż w Ciechanowie
  Gotowe spółki na sprzedaż w Płońsku
  Gotowe spółki na sprzedaż w Grójcu

  • Lokalizacja

   ul. Rejtana 7/9 lok. 1, Warszawa

  • E-mail

   kontakt@spolki-excelio.pl

  • Telefon

   +48 606 49 92 93

  • Telefon

   +48 576 591 818

  • Godziny pracy

   Pn-Pt: 9:00 - 17:00

  Formularz kontaktowy

  Zainteresowała Cię
  nasza oferta?

  Nie czekaj! Skontaktuj się z nami jak najszybciej by poznać szczegóły.


   Administratorem danych osobowych w powyższym formularzu jest KKPG sp. z o.o. z siedzibą ul. Rejtana 7/9 lok. 1, Warszawa Warszawa. Podanie danych jest dobrowolne, jednak jeśli ich nie podasz, nie będziesz mógł wypełnić formularza.


   Generated by MPG