Sprzedaż gotowych spółek Wrocław | EXCELIO

Gotowe spółki we Wrocławiu

Poznaj wszystkie zalety!

Dlaczego warto?

Kupno gotowej spółki oferuje szereg korzyści, min.:

 • Bezpieczeństwo

  Mają na bieżąco i w terminach składane deklaracje VAT oraz pliki JPK_VAT.

 • Wygoda

  Otrzymujesz gotową spółkę do prowadzenia działalności.

 • Minimum formalności

  Są w pełni zarejestrowane (posiadają numery KRS, REGON, NIP)

 • Oszczędność czasu

  Nie tracisz czasu na żmudną procedurę rejestracyjną.

Nie czekaj, odbierz bezpłatną ofertę!

Gotowe spółki na sprzedaż

Jeśli szukasz gotowej spółki do prowadzenia swojego biznesu to świetnie! Oferujemy gotowe spółki na sprzedaż - minimum formalności. Odbierz bezpłatną ofertę.  Administratorem danych osobowych w powyższym formularzu jest KKPG sp. z o.o. z siedzibą ul. Rejtana 7/9 lok. 1, Warszawa Warszawa. Podanie danych jest dobrowolne, jednak jeśli ich nie podasz, nie będziesz mógł wypełnić formularza.


  Spółka z o.o. na sprzedaż z obrotami we Wrocławiu czy „czysta” spółka ze stażem. Co wybrać?

  Oprócz „czystych” spółek, w ofercie posiadamy także sprzedaż spółek z historią finansową we Wrocławiu. Niektóre osoby nie wiedzą, które rozwiązanie jest korzystniejsze. Dlatego warto wiedzieć, że spółka z o.o. na sprzedaż z obrotami we Wrocławiu w niektórych sytuacjach może być pomocna w uzyskaniu zewnętrznego finansowania. Jednak nie daje to takiej 100% gwarancji, gdyż banki biorą pod uwagę również zmiany w zarządzie oraz zmiany beneficjentów ostatecznych. „Czyste” spółki, bez obrotów, ale z konkretnym stażem są bezpieczniejszym wyjściem. Sporym minusem spółek z o.o. na sprzedaż z obrotami we Wrocławiu jest to, że nabywca nie posiada możliwości sprawdzenia wszystkich aspektów jej funkcjonowania. Z tego powodu spora większość osób decyduje się na „czyste” spółki, które posiadają określony czas stażu, np. od 6 do 12 miesięcy. Inni uczestnicy rynku nie widzą naszych ksiąg, a jedynie czas funkcjonowania.

  Co zawierają gotowe spółki na sprzedaż we Wrocławiu?

  Gotowe spółki na sprzedaż we Wrocławiu to podmioty, które są w zupełności przygotowane do tego, aby je kupić i zacząć działalność gospodarczą jeszcze tego samego albo kolejnego dnia. Co to oznacza? Że są w zupełności zarejestrowane, a więc mają numer KRS, REGION, NIP. Oprócz tego mają aktywne numery VAT oraz VAT-EU. Na bieżąco są w nich składane deklaracje VAT oraz pliki JPK_VAT. Jak można zauważyć „czysta” spółka na sprzedaż we Wrocławiu to same benefity! A może interesuje Cię sprzedaż spółek z historią finansową we Wrocławiu? Nim zdecydujesz się na którąś z wymienionych opcji, warto dowiedzieć się, jakie korzyści niesie każda z nich. W tym celu sprawdź ofertę albo skontaktuj się z naszym doradcą. Ten z pewnością odpowie na wszystkie nurtujące Cię wątpliwości. Więcej informacji przeczytasz także na naszym blogu, który jest swego rodzaju poradnikiem.

  „Czysta” spółka z o.o. na sprzedaż we Wrocławiu

  Sprzedaż spółek z o.o. we Wrocławiu uwzględnia zarówno „czyste” spółki, jak i te, które posiadają już historię. Co oznacza, że określona spółka jest „czysta”? To oznacza, że jest zarejestrowana, jednak nigdy wcześniej nie prowadziła ona żadnej działalności gospodarczej. Dodatkowo nie posiada ona żadnych zobowiązań, długów, umów. Gotowe spółki na sprzedaż we Wrocławiu to gwarancja szybkości oraz zredukowania formalności do wymaganego minimum. Oczywiście jeżeli zależy Ci na spółce z obrotami, takowe również znajdują się w naszej ofercie. Zainteresowany? Skontaktuj się z nami telefoniczne lub uzupełnij kwestionariusz, żebyśmy mogli się do Ciebie odezwać.

  Sprzedaż spółek z o.o. we Wrocławiu – co to takiego?

  Co to takiego jest sprzedaż spółek z o.o. we Wrocławiu? Najprościej rzecz ujmując, sprzedaż spółek z o.o. to swoistego typu usługa świadczona przez fachowe instytucje. Mają one niezbędne zaplecze techniczne oraz fachowców chociażby z zakresu prawa handlowego, którzy trudnią się zakładaniem oraz skupowaniem spółek. Wszystko po to, żeby następnie je odsprzedać zainteresowanym klientom. Czemu gotowe spółki na sprzedaż we Wrocławiu to korzystniejsza opcja niż samodzielne zakładanie takiego podmiotu od podstaw? Chodzi przede wszystkim o dużą oszczędność czasu. Rejestracja spółki może trwać nawet do 6 tygodni, w momencie kiedy jej zakup to kwestia 1-2 dni. Innym czynnikiem są rozmaitego typu formalności – przy zdecydowaniu się na kupienie gotowej spółki jest ich po prostu dużo mniej. Już na pierwszy rzut oka widać, że kupno spółki z o.o. we Wrocławiu to doskonała inwestycja!

  Cena gotowej spółki we Wrocławiu – rozmaite zależności

  Jakie są zależności między różnicami w cenie gotowej spółki na sprzedaż? Czy spółka z o.o. na sprzedaż z obrotami we Wrocławiu będzie mogła kosztować więcej od tej „czystej”? Sprzedaż spółek z historią finansową we Wrocławiu może kosztować więcej od tych „czystych”, jednak nie jest to zasadą. Za to z pewnością rodzaj spółki ma wpływ na jej stawkę. Czemu? Dlatego, że minimalny kapitał zakładowy spółki z o.o. to 5 000 zł, a spółki akcyjnej – 100 000 zł. Widać różnicę, prawda? Kolejnym istotnym kryterium wpływającym na cenę gotowej spółki jest jej czas istnienia. Im spółka starsza, tym na ogół więcej trzeba za nią zapłacić. Wynika to z faktu, że mimo tego, że nie prowadziła żadnej działalności, to trzeba było ją odpowiednio rozliczać i składać stosowne deklaracje podatkowe. A więc dołączały nam koszty księgowości. Klienci często decydują się na „czyste” spółki, które są najtańsze.

  Sprzedaż spółek z o.o. we Wrocławiu – krok po kroku

  W jaki sposób przedstawia się sprzedaż spółek z o.o. we Wrocławiu krok po kroku w naszym przedsiębiorstwie? Co warto wiedzieć na temat? W jaki sposób się do tego przygotować? Na szczęście we wszystkim Państwu pomożemy. Wystarczy zgłosić się do nas za pomocą formularza albo telefonicznie, dzięki czemu razem zarezerwujemy jedną ze spółek. Kiedy już uda nam się wybrać jedną z nich, zaczniemy prace nad przygotowaniem odpowiednich dokumentów potwierdzających sprzedaż udziałów w spółce. Po tym etapie nastąpi właściwa sprzedaż udziałów przed notariuszem i oficjalne przekazanie wszystkich dokumentów spółki. Jak można zauważyć kupno spółki z o.o. we Wrocławiu to wcale nie tak trudna sprawa. Oczywiście gwarantujemy, że we wszystkim Cię wspomożemy, więc nie musisz się o nic kłopotać.

  Sprawdź również spółki w innych naszych miastach:
  Gotowe spółki na sprzedaż w Śremie
  Gotowe spółki na sprzedaż w Bytomiu
  Gotowe spółki na sprzedaż w Ozorkowie
  Gotowe spółki na sprzedaż w Jarocinie

  • Lokalizacja

   ul. Rejtana 7/9 lok. 1, Warszawa

  • E-mail

   kontakt@spolki-excelio.pl

  • Telefon

   +48 606 49 92 93

  • Telefon

   +48 576 591 818

  • Godziny pracy

   Pn-Pt: 9:00 - 17:00

  Formularz kontaktowy

  Zainteresowała Cię
  nasza oferta?

  Nie czekaj! Skontaktuj się z nami jak najszybciej by poznać szczegóły.


   Administratorem danych osobowych w powyższym formularzu jest KKPG sp. z o.o. z siedzibą ul. Rejtana 7/9 lok. 1, Warszawa Warszawa. Podanie danych jest dobrowolne, jednak jeśli ich nie podasz, nie będziesz mógł wypełnić formularza.


   Generated by MPG