Tworzenie biznesplanów - pomoc i pisanie biznesplanów

Tworzenie biznesplanów

Tworzenie biznesplanów

Pomoc w stworzeniu biznesplanu jest kompleksowym, planistycznym opracowaniem na temat sytuacji firmy oraz stanu jej otoczenia i możliwości rozwoju w perspektywie przynajmniej kilku lat. Prezentuje ogólny koncept cele i wyniki planowanej, lub prowadzonej działalności. Dokument ten jest kluczowy dla podejmowania najistotniejszych decyzji na każdym etapie zarządzania biznesem. Jest też niezbędny dla pozyskania finansowania zewnętrznego planowanych inwestycji.


Świadczymy odpłatną pomoc w tworzeniu biznesplanu dla każdego rodzaju działalności. Jest on indywidualnie dopasowany do potrzeb konkretnego Klienta. Nasze biznesplany cechuje przejrzystość, wysoka jakość i dokładność dzięki czemu istotnie wzrasta możliwość pozyskania środków finansowych dla rozpoczęcia, lub rozwoju biznesu.

 • Lokalizacja

  ul. Rejtana 7/9 lok. 1, Warszawa

 • E-mail

  kontakt@spolki-excelio.pl

 • Telefon

  +48 606 49 92 93

 • Telefon

  +48 576 591 818

 • Godziny pracy

  Pn-Pt: 9:00 - 17:00

Formularz kontaktowy

Zainteresowała Cię
nasza oferta?

Nie czekaj! Skontaktuj się z nami jak najszybciej by poznać szczegóły.


  Administratorem danych osobowych w powyższym formularzu jest KKPG sp. z o.o. z siedzibą ul. Rejtana 7/9 lok. 1, Warszawa Warszawa. Podanie danych jest dobrowolne, jednak jeśli ich nie podasz, nie będziesz mógł wypełnić formularza.