Sprzedaż gotowych spółek Kielce | EXCELIO

Gotowe spółki w Kielcach

Poznaj wszystkie zalety!

Dlaczego warto?

Kupno gotowej spółki oferuje szereg korzyści, min.:

 • Bezpieczeństwo

  Mają na bieżąco i w terminach składane deklaracje VAT oraz pliki JPK_VAT.

 • Wygoda

  Otrzymujesz gotową spółkę do prowadzenia działalności.

 • Minimum formalności

  Są w pełni zarejestrowane (posiadają numery KRS, REGON, NIP)

 • Oszczędność czasu

  Nie tracisz czasu na żmudną procedurę rejestracyjną.

Nie czekaj, odbierz bezpłatną ofertę!

Gotowe spółki na sprzedaż

Jeśli szukasz gotowej spółki do prowadzenia swojego biznesu to świetnie! Oferujemy gotowe spółki na sprzedaż - minimum formalności. Odbierz bezpłatną ofertę.  Administratorem danych osobowych w powyższym formularzu jest KKPG sp. z o.o. z siedzibą ul. Rejtana 7/9 lok. 1, Warszawa Warszawa. Podanie danych jest dobrowolne, jednak jeśli ich nie podasz, nie będziesz mógł wypełnić formularza.


  Spółka z o.o. na sprzedaż z obrotami w Kielcach a „czysta” spółka. Co je od siebie odróżnia?

  Na rynku obrotu gotowymi spółkami możemy spotkać się zarówno ze spółką z o.o. na sprzedaż z obrotami w Kielcach, jak i „czystą” spółką bez historii finansowej. Czym się one między sobą różnią? Kiedy warto zdecydować się na tę pierwszą, a kiedy na drugą opcję? Chcemy to objaśnić. Otóż warto wiedzieć, że sprzedaż spółek z historią finansową w Kielcach może skusić tych, którzy w niedalekiej przyszłości będą pragnęli otrzymać zewnętrzne finansowanie. Aczkolwiek zakupienie tego typu spółki nie jest tego 100% gwarantem, gdyż banki, poza obrotami, sprawdzają także między innymi takie kryteria jak zmiany w zarządzie czy zmiany beneficjentów ostatecznych. Tak więc poszczególne obroty nie są pewnikiem uzyskania finansowania. Jednak to nie koniec różnic. Spółki na sprzedaż z obrotami w Kielcach to podmioty, które są zazwyczaj skupowane od przedsiębiorców, którzy z jakiś powodów postanowili się zbyć swoich udziałów. Wiąże się z tym pewne ryzyko, gdyż klient nie będzie posiadał możliwości precyzyjnego sprawdzenia wszystkich interesujących go kryteriów, związanych z funkcjonowaniem spółki.

  Cena gotowej spółki w Kielcach – od czego jest zależna?

  Od czego może być zależna cena gotowej spółki? Co poniektóre osoby z pewnością zastanawia tego rodzaju pytanie. Otóż niemało czynników ma na to wpływ, a jednym z ważniejszych jest to, czy pragniemy nabyć spółkę z o.o. na sprzedaż z obrotami w Kielcach, czy może zwykłą, „czystą”. Poza tym czynnikiem brany jest pod uwagę czas istnienia spółki, ponieważ pomimo tego, że spółka nie prowadziła działalności, to wiązały się z nią koszty jej należytego utrzymania, jak dla przykładu księgowość. Sprzedaż spółek z historią finansową w Kielcach to nie będzie korzystne rozwiązanie dla tych, którzy nie pragną starać się o zewnętrzne finansowanie i nie warto wtedy przepłacać. Na stawkę spółki oddziałuje również jej typ, co wiąże się bezpośrednio z wymaganym kapitałem zakładowym. W przypadku najpowszechniejszych spółek z o.o. wynosi on 5 000 zł.

  „Czysta” spółka z o.o. na sprzedaż w Kielcach

  Sprzedaż spółek z o.o. w Kielcach obejmuje zarówno „czyste” spółki, jak i te, które posiadają już obroty. Co to znaczy, że dana spółka jest „czysta”? To znaczy, że jest zarejestrowana, ale nigdy wcześniej nie prowadziła ona żadnej działalności gospodarczej. Co więcej nie ma ona żadnych zobowiązań, zadłużeń, umów. Gotowe spółki na sprzedaż w Kielcach to pewność szybkości oraz ograniczenia formalności do wymaganego minimum. Oczywiście jeśli zależy Ci na spółce z obrotami, takowe także mamy w naszej ofercie. Zainteresowany? Skontaktuj się z nami telefoniczne lub uzupełnij formularz, żebyśmy mogli się z Tobą skontaktować.

  Sprzedaż spółek z o.o. w Kielcach – co to takiego?

  Co to takiego jest sprzedaż spółek z o.o. w Kielcach? Najogólniej rzecz ujmując, sprzedaż spółek z o.o. to swego typu usługa świadczona przez fachowe firmy. Mają one odpowiednie zaplecze techniczne i specjalistów chociażby z zakresu prawa handlowego, którzy zajmują się zakładaniem bądź skupowaniem spółek. Wszystko po to, żeby w następnej kolejności je sprzedać zainteresowanym klientom. Czemu gotowe spółki na sprzedaż w Kielcach to lepsza opcja niż samodzielne rejestrowanie takiego podmiotu od podstaw? Chodzi przede wszystkim o znaczącą oszczędność czasu. Założenie spółki może trwać nawet do kilku tygodni, w momencie gdy jej kupno to kwestia 1-2 dni. Innym czynnikiem są różnego rodzaju formalności – przy zdecydowaniu się na kupienie gotowej spółki jest ich po prostu znacznie mniej. Już na pierwszy rzut oka widać, że kupno spółki z o.o. w Kielcach to dobra inwestycja!

  Gotowe spółki z o.o. w Kielcach – charakterystyka

  Czym wykazują się gotowe spółki na sprzedaż w Kielcach? Warto się tego dowiedzieć przed samą transakcją, żeby zyskać pewność, że nie nabywamy przysłowiowego „kota w worku”. Otóż chcemy zapewnić, że nasze gotowe spółki z o.o. są w pełni zarejestrowane i mają przynależne im numery NIP, KRS, REGON. W dodatku posiadają aktywne numery VAT, ale również VAT-EU. Ich kapitał zakładowy wynosi wymaganą przepisami minimalną kwotę tj. 5 000 zł. Chcemy również zapewnić, że nasze „czyste” spółki na sprzedaż w Kielcach nie mają żadnych umów, długów czy innych zobowiązań. „Czyste” to znaczy takie, które nie prowadziły uprzednio działalności gospodarczej, posiadają czystą historię. Oczywiście w naszej ofercie zawiera się także sprzedaż spółek z historią finansową w Kielcach, jeżeli ktoś byłby zainteresowany tego rodzaju podmiotem. Który korzystniej wybrać? Odpowiedź brzmi: to zależy. Dlatego, aby być w stu procentach zadowolonym, zapraszamy do wcześniejszego kontaktu. Z wielką chęcią doradzimy w każdej możliwej i nurtującej Państwa kwestii.

  Sprzedaż spółek z o.o. w Kielcach – procedura

  W jaki sposób wygląda procedura sprzedaży spółek z o.o. w Kielcach w naszej firmie? Niektóre osoby martwią się, że jest ona skomplikowana. Pragniemy zapewnić, że są to mylne odczucia, a samo działanie jest z pewnością sporo prostsze i przyjemniejsze niż samodzielne zakładanie spółki. Na początku, jako klient, rezerwujesz dla siebie spółkę. Następnie zostaną naszykowany niezbędne dokumenty dot. sprzedaży udziałów w spółce. Wszystko po to, aby ostatecznie sprzedać je przed notariuszem, co jest wymagane właściwymi przepisami. Na końcu otrzymasz komplet dokumentów spółki. Jak widać kupno spółki z o.o. w Kielcach wcale nie musi być trudne, a Ty właśnie stałeś się przedsiębiorcą. Gratulujemy!

  Sprawdź również spółki w innych naszych miastach:
  Gotowe spółki na sprzedaż w Goleniowie
  Gotowe spółki na sprzedaż w Rzeszowie
  Gotowe spółki na sprzedaż w Gnieźnie
  Gotowe spółki na sprzedaż w Kostrzynie nad Odrą

  • Lokalizacja

   ul. Rejtana 7/9 lok. 1, Warszawa

  • E-mail

   kontakt@spolki-excelio.pl

  • Telefon

   +48 606 49 92 93

  • Telefon

   +48 576 591 818

  • Godziny pracy

   Pn-Pt: 9:00 - 17:00

  Formularz kontaktowy

  Zainteresowała Cię
  nasza oferta?

  Nie czekaj! Skontaktuj się z nami jak najszybciej by poznać szczegóły.


   Administratorem danych osobowych w powyższym formularzu jest KKPG sp. z o.o. z siedzibą ul. Rejtana 7/9 lok. 1, Warszawa Warszawa. Podanie danych jest dobrowolne, jednak jeśli ich nie podasz, nie będziesz mógł wypełnić formularza.