Sprzedaż gotowych spółek Rzeszów | EXCELIO

Gotowe spółki w Rzeszowie

Poznaj wszystkie zalety!

Dlaczego warto?

Kupno gotowej spółki oferuje szereg korzyści, min.:

 • Bezpieczeństwo

  Mają na bieżąco i w terminach składane deklaracje VAT oraz pliki JPK_VAT.

 • Wygoda

  Otrzymujesz gotową spółkę do prowadzenia działalności.

 • Minimum formalności

  Są w pełni zarejestrowane (posiadają numery KRS, REGON, NIP)

 • Oszczędność czasu

  Nie tracisz czasu na żmudną procedurę rejestracyjną.

Nie czekaj, odbierz bezpłatną ofertę!

Gotowe spółki na sprzedaż

Jeśli szukasz gotowej spółki do prowadzenia swojego biznesu to świetnie! Oferujemy gotowe spółki na sprzedaż - minimum formalności. Odbierz bezpłatną ofertę.  Administratorem danych osobowych w powyższym formularzu jest KKPG sp. z o.o. z siedzibą ul. Rejtana 7/9 lok. 1, Warszawa Warszawa. Podanie danych jest dobrowolne, jednak jeśli ich nie podasz, nie będziesz mógł wypełnić formularza.


  Co wpływa na cenę gotowej spółki w Rzeszowie?

  Jakie czynniki mogą oddziaływać na kwotę gotowej spółki? To ważna informacja, jeżeli posiadamy w planach zakup tego typu podmiotu. Otóż na cenę gotowej spółki wpływa przede wszystkim jej typ oraz staż. Dlaczego typ? Dlatego, że jest to związane z minimalnym kapitałem zakładowym. Spółka akcyjna zobowiązana jest go mieć co najmniej 100 000 zł, a z o.o. – 5 000 zł. W dodatku warto zdawać sobie sprawę, że spółka z o.o. na sprzedaż z obrotami w Rzeszowie będzie zazwyczaj droższa od tej „czystej”. Dlaczego wspomniany staż spółki również się liczy? Gdyż mimo tego, że spółka nie miała działalności, to trzeba było ją utrzymywać w postaci chociażby księgowości i składania zeznań podatkowych. Wiesz już mniej więcej co i jak? Zastanów się dobrze, czy sprzedaż spółek z historią finansową w Rzeszowie jest dla Ciebie.

  Gotowe spółki na sprzedaż w Rzeszowie – czym się charakteryzują?

  Zanim zdecydujemy się na transakcję, warto dowiedzieć się, czym wyróżniają się gotowe spółki na sprzedaż w Rzeszowie. Są to legalnie zarejestrowane podmioty, które są gotowe do funkcjonowania nawet tego samego dnia od nabycia. Dzięki temu będziesz mógł przeprowadzać czynności związane z prowadzeniem działalności, takie jak na przykład wystawianie faktur. „Czyste” spółki na sprzedaż w Rzeszowie posiadają numer NIP, REGON, KRS, VAT, VAT-EU. Są „czyste” co znaczy, że nie mają historii finansowej, nie są zobowiązane żadnymi umowami i nie posiadają długów. Posiadają na bieżąco oraz w terminach składane deklaracje VAT i pliki JPK_VAT. Jednym słowem – są gotowe do funkcjonowania. Oprócz tego mamy do zaoferowania również sprzedaż spółek z historią finansową w Rzeszowie. Z uwagi na dodatkowe koszty, są one trochę droższe od tych „czystych”, zwykłych. Jeżeli posiadają Państwo jakiekolwiek pytania, serdecznie zachęcamy do kontaktu. Z przyjemnością objaśnimy wszelkie niejasne kwestie. Można również przeczytać naszego bloga z poradami.

  Spółka z o.o. na sprzedaż z obrotami w Rzeszowie a „czysta” spółka

  Spółka z o.o. na sprzedaż z obrotami w Rzeszowie a „czysta” spółka – czym się od siebie różnią? Kiedy na którą się zdecydować? Sprzedaż spółek z historią finansową w Rzeszowie to usługa równie popularna co sprzedawanie tych „czystych”. Jednak nie zawsze warto się na nią decydować. Dla kogo będzie optymalna? Dla osób, które mają zamiar się ubiegać o zewnętrzne finansowanie. Warto tutaj pamiętać, że to niejedyny czynnik, jaki banki biorą pod uwagę. Sprawdzają one także zmiany w zarządzie oraz zmiany beneficjentów ostatecznych, dlatego spółka, która spełnia wymagane obroty, dalej może nie dostać finansowania. Spółki na sprzedaż z obrotami w Rzeszowie mają także ten minus, że są one zazwyczaj odkupowane z rynku i nabywający nie ma możliwości rzetelnego sprawdzenia wszelkich interesujących go aspektów. Dlatego uważa się, że „czyste” spółki z konkretnym stażem są najpewniejszą opcją. Nie ma co się dziwić więc, że są bardzo popularne w branży sprzedaży gotowych spółek.

  Sprzedaż spółek z o.o. w Rzeszowie – co to?

  Co to takiego jest sprzedaż spółek z o.o. w Rzeszowie? Najogólniej rzecz ujmując, sprzedaż spółek z o.o. to swoistego rodzaju usługa świadczona przez fachowe firmy. Posiadają one niezbędne zaplecze techniczne oraz specjalistów chociażby z zakresu prawa handlowego, którzy parają się rejestrowaniem oraz skupowaniem spółek. Wszystko po to, aby później je odsprzedać zainteresowanym podmiotom. Czemu gotowe spółki na sprzedaż w Rzeszowie to korzystniejsza opcja niż samodzielne rejestrowanie takiego podmiotu od zera? Chodzi przede wszystkim o dużą oszczędność czasu. Rejestracja spółki może trwać nawet do kilku tygodni, w momencie kiedy jej kupno to kwestia 1-2 dni. Odmiennym czynnikiem są różnego typu formalności – przy zdecydowaniu się na kupienie gotowej spółki jest ich po prostu sporo mniej. Już na pierwszy rzut oka widać, że kupno spółki z o.o. w Rzeszowie to korzystna inwestycja!

  Sprzedaż spółek z o.o. w Rzeszowie. Jak to u nas wygląda?

  Kupno spółki z o.o. w Rzeszowie to bardzo dobre rozwiązanie dla wszystkich tych, którzy pragną szybko rozpocząć własną działalność. Niektórzy obawiają się przy tym, że sama procedura sprzedaży spółek z o.o. w Rzeszowie w naszej firmie jest uciążliwa. Otóż nic bardziej mylnego, gdyż całość zawiera parę nieskomplikowanych etapów. Pierwszy z nich to zarezerwowanie interesującej Państwa spółki. Po nim następuje przyszykowanie wszelkich niezbędnych dokumentów, żeby zawrzeć transakcję i przekazać udziały w spółce. W następnej kolejności następuje właściwa sprzedaż udziałów przed notariuszem, który musi poświadczyć podpisy. Gdy już to wszystko dobiegnie końca, zostanie Państwu oddany komplet dokumentów spółki. I to tyle! Prawda, że proste?

  „Czysta” spółka z o.o. na sprzedaż w Rzeszowie

  Sprzedaż spółek z o.o. w Rzeszowie uwzględnia zarówno „czyste” spółki, jak i te, które posiadają już obroty. Co oznacza, że określona spółka jest „czysta”? To znaczy, że jest zarejestrowana, ale nigdy uprzednio nie prowadziła ona żadnej działalności gospodarczej. Dodatkowo nie ma ona żadnych zobowiązań, zadłużeń, umów. Gotowe spółki na sprzedaż w Rzeszowie to pewność szybkości oraz zredukowania formalności do niezbędnego minimum. Oczywiście jeśli zależy Ci na spółce z historią, takowe także posiadamy w naszej ofercie. Zainteresowany? Skontaktuj się z nami telefoniczne lub wypełnij ankietę, żebyśmy mogli się do Ciebie odezwać.

  Sprawdź również spółki w innych naszych miastach:
  Gotowe spółki na sprzedaż w Mławie
  Gotowe spółki na sprzedaż w Kielcach
  Gotowe spółki na sprzedaż w Szczytnie
  Gotowe spółki na sprzedaż w Białogardzie

  • Lokalizacja

   ul. Rejtana 7/9 lok. 1, Warszawa

  • E-mail

   kontakt@spolki-excelio.pl

  • Telefon

   +48 606 49 92 93

  • Telefon

   +48 576 591 818

  • Godziny pracy

   Pn-Pt: 9:00 - 17:00

  Formularz kontaktowy

  Zainteresowała Cię
  nasza oferta?

  Nie czekaj! Skontaktuj się z nami jak najszybciej by poznać szczegóły.


   Administratorem danych osobowych w powyższym formularzu jest KKPG sp. z o.o. z siedzibą ul. Rejtana 7/9 lok. 1, Warszawa Warszawa. Podanie danych jest dobrowolne, jednak jeśli ich nie podasz, nie będziesz mógł wypełnić formularza.