Sprzedaż gotowych spółek Lublin | EXCELIO

Gotowe spółki w Lublinie

Poznaj wszystkie zalety!

Dlaczego warto?

Kupno gotowej spółki oferuje szereg korzyści, min.:

 • Bezpieczeństwo

  Mają na bieżąco i w terminach składane deklaracje VAT oraz pliki JPK_VAT.

 • Wygoda

  Otrzymujesz gotową spółkę do prowadzenia działalności.

 • Minimum formalności

  Są w pełni zarejestrowane (posiadają numery KRS, REGON, NIP)

 • Oszczędność czasu

  Nie tracisz czasu na żmudną procedurę rejestracyjną.

Nie czekaj, odbierz bezpłatną ofertę!

Gotowe spółki na sprzedaż

Jeśli szukasz gotowej spółki do prowadzenia swojego biznesu to świetnie! Oferujemy gotowe spółki na sprzedaż - minimum formalności. Odbierz bezpłatną ofertę.  Administratorem danych osobowych w powyższym formularzu jest KKPG sp. z o.o. z siedzibą ul. Rejtana 7/9 lok. 1, Warszawa Warszawa. Podanie danych jest dobrowolne, jednak jeśli ich nie podasz, nie będziesz mógł wypełnić formularza.


  „Czysta” spółka z o.o. na sprzedaż w Lublinie – czym się charakteryzują?

  Obrót gotowymi spółkami nie jest taki skomplikowany, jak może się z początku wydawać. Sprzedaż spółek z o.o. w Lublinie opiera się głównie na handlu tzw. czystymi spółkami. Co to oznacza? Czym się charakteryzują tego typu spółki? Są to spółki, które zostały założone z myślą ich późniejszego odsprzedania. Nie mają obrotów, zawartych umów ani żadnych długów. Nie prowadziły żadnej działalności gospodarczej, jednak mają określony staż. Staż spółki to zwyczajnie czas jej istnienia. Im dłuższy, tym spółka jest uważana za bardziej wiarygodną, ponieważ „na papierze” funkcjonuje od dawna. Określony staż może okazać się potrzebny również wtedy, kiedy mamy zamiar starać się o dotacje lub wziąć udział w przetargu. Nie ma więc co się dziwić, że gotowe spółki na sprzedaż w Lublinie są tak popularne na rynku.

  Sprzedaż spółek z o.o. w Lublinie. Jak to u nas wygląda?

  Kupno spółki z o.o. w Lublinie to korzystne rozwiązanie dla wszystkich tych, którzy chcą szybko zacząć własną działalność. Co poniektórzy obawiają się przy tym, że sam proces sprzedaży spółek z o.o. w Lublinie w naszym przedsiębiorstwie jest trudna. Otóż nic bardziej mylnego, ponieważ całość obejmuje kilka nieskomplikowanych etapów. Pierwszy z nich to rezerwacja interesującej Państwa spółki. Po nim następuje naszykowanie wszystkich niezbędnych dokumentów, żeby zawrzeć umowę oraz przekazać udziały w spółce. W następnej kolejności następuje właściwa sprzedaż udziałów przed notariuszem, który musi potwierdzić podpisy. Gdy już to wszystko dobiegnie końca, zostanie Państwu przekazany komplet dokumentów spółki. I to tyle! Prawda, że łatwe?

  Spółka z o.o. na sprzedaż z obrotami w Lublinie czy „czysta” spółka? Co jest korzystniejszą opcją?

  Spółka z o.o. na sprzedaż z obrotami w Lublinie to niejedyny rodzaj spółki, jaki można u nas kupić. Oprócz tego istnieją również tzw. czyste spółki, bez obrotów. Zastanawiasz się, która opcja jest korzystniejsza? Sprzedaż spółek z historią finansową w Lublinie czy bez niej? Na co finalnie się zdecydować? Wszystko będzie zależne od naszych aktualnych potrzeb oraz wymagań dotyczących spółki. Te z historią mogą okazać się lepsze w momencie, kiedy zależy nam na na przykład dostaniu zewnętrznego finansowania. Jednak należy mieć na uwadze, że nie daje nam to żadnej 100% pewności. Dlaczego? Dlatego, że banki rozważają również zmiany beneficjentów ostatecznych oraz zmiany w zarządzie. Ogólnie uważa się, że spółki z długim stażem mogą być odbierane jako te wiarygodniejsze, przy czym należy pamiętać, że spółki z o.o. na sprzedaż z obrotami w Lublinie mogą być warte więcej od tych „czystych”, bez historii finansowej.

  Cena gotowej spółki w Lublinie – rozmaite zależności

  Jakie są zależności pomiędzy różnicami w cenie gotowej spółki na sprzedaż? Czy spółka z o.o. na sprzedaż z obrotami w Lublinie będzie mogła być droższa od tej „czystej”? Sprzedaż spółek z historią finansową w Lublinie może być droższa od tych „czystych”, jednak nie stanowi to zasady. Za to z pewnością typ spółki ma wpływ na jej stawkę. Czemu? Dlatego, że minimalny kapitał zakładowy spółki z o.o. to 5 000 zł, a spółki akcyjnej – 100 000 zł. Jest różnica, prawda? Innym istotnym czynnikiem oddziałującym na cenę gotowej spółki jest jej staż. Im spółka starsza, tym na ogół więcej trzeba za nią dać. Wynika to z faktu, że mimo tego, że nie prowadziła żadnej działalności, to trzeba było ją właściwie rozliczać i składać stosowne zeznania podatkowe. A więc dochodziły nam koszty księgowości. Klienci najczęściej decydują się na „czyste” spółki, które są najtańsze.

  Sprzedaż spółek z o.o. w Lublinie. Co warto wiedzieć?

  Co opłaca się wiedzieć na takie zagadnienie jak sprzedaż spółek z o.o.? Otóż sprzedaż spółek z o.o. w Lublinie to niecodzienna usługa świadczona wszelkim interesującym się nią podmiotom. Zajmują się nią wyspecjalizowane firmy, które są obeznane z rejestrowaniem, skupowaniem i sprzedawaniem spółek. W ostatnim czasie tego typu instytucji funkcjonuje coraz więcej i nie ma co się dziwić, gdyż gotowe spółki na sprzedaż w Lublinie to bezspornie bardzo dobra opcja dla każdego, kto chce rozpocząć działalność gospodarczą. Rozwiązanie to posiada dużo zalet, a słabych punktów trudno się dopatrzeć. Mocne strony tego typu opcji to z pewnością znacznie mniej formalności i dużo krótszy czas samego procesu (nawet 1-2 dni, kiedy rejestracja nowej spółki od podstaw może ciągnąć się tygodniami). Między innymi z tego powodu właśnie coraz więcej osób stawia na kupno spółki z o.o. w Lublinie. Zapoznaj się z ofertą Excelio!

  Gotowe spółki na sprzedaż w Lublinie – czym się charakteryzują?

  Zanim zdecydujemy się na transakcję, warto dowiedzieć się, czym charakteryzują się gotowe spółki na sprzedaż w Lublinie. Są to pełnoprawnie zarejestrowane instytucje, które są zaadaptowane do działania nawet tego samego dnia od kupna. Dzięki temu będziesz mógł wykonywać aktywności powiązane z prowadzeniem firmy, takie jak chociażby wystawianie faktur. „Czyste” spółki na sprzedaż w Lublinie posiadają numer NIP, REGON, KRS, VAT, VAT-EU. Są „czyste” co oznacza, że nie mają historii finansowej, nie są obarczone żadnymi umowami oraz nie posiadają długów. Posiadają na bieżąco oraz w terminach składane deklaracje VAT i pliki JPK_VAT. Jednym słowem – są gotowe do funkcjonowania. Oprócz tego posiadamy do zaoferowania również sprzedaż spółek z historią finansową w Lublinie. Z uwagi na dodatkowe koszty, są one nieco droższe od tych „czystych”, standardowych. Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania, serdecznie zachęcamy do kontaktu. Z przyjemnością objaśnimy wszelkie niejasne kwestie. Można również przeczytać naszego bloga z poradami.

  Sprawdź również spółki w innych naszych miastach:
  Gotowe spółki na sprzedaż we Wrocławiu
  Gotowe spółki na sprzedaż w Ożarowie Mazowieckim
  Gotowe spółki na sprzedaż w Celestynowie
  Gotowe spółki na sprzedaż we Włocławku

  • Lokalizacja

   ul. Rejtana 7/9 lok. 1, Warszawa

  • E-mail

   kontakt@spolki-excelio.pl

  • Telefon

   +48 606 49 92 93

  • Telefon

   +48 576 591 818

  • Godziny pracy

   Pn-Pt: 9:00 - 17:00

  Formularz kontaktowy

  Zainteresowała Cię
  nasza oferta?

  Nie czekaj! Skontaktuj się z nami jak najszybciej by poznać szczegóły.


   Administratorem danych osobowych w powyższym formularzu jest KKPG sp. z o.o. z siedzibą ul. Rejtana 7/9 lok. 1, Warszawa Warszawa. Podanie danych jest dobrowolne, jednak jeśli ich nie podasz, nie będziesz mógł wypełnić formularza.


   Generated by MPG