Sprzedaż spółek z o.o. z VAT i bez - gotowe spółki | Excelio

Gotowe spółki z o.o. na sprzedaż

Poznaj wszystkie zalety!

Dlaczego warto?

Kupno gotowej spółki oferuje szereg korzyści, min.:

 • Bezpieczeństwo

  Mają na bieżąco i w terminach składane deklaracje VAT oraz pliki JPK_VAT.

 • Wygoda

  Otrzymujesz gotową spółkę do prowadzenia działalności.

 • Minimum formalności

  Są w pełni zarejestrowane (posiadają numery KRS, REGON, NIP)

 • Oszczędność czasu

  Nie tracisz czasu na żmudną procedurę rejestracyjną.

Nie czekaj, odbierz bezpłatną ofertę!

Gotowe spółki na sprzedaż

Jeśli szukasz gotowej spółki do prowadzenia swojego biznesu to świetnie! Oferujemy gotowe spółki na sprzedaż - minimum formalności. Odbierz bezpłatną ofertę.  Administratorem danych osobowych w powyższym formularzu jest KKPG sp. z o.o. z siedzibą ul. Rejtana 7/9 lok. 1, Warszawa Warszawa. Podanie danych jest dobrowolne, jednak jeśli ich nie podasz, nie będziesz mógł wypełnić formularza.


  Sprzedaż spółek z o.o. – czym są gotowe spółki z o.o.?

  Gotowe spółki z o.o., które znajdą Państwo w naszej ofercie, to w praktyce takie podmioty, które najczęściej nie posiadają żadnej historii finansowej, a jednocześnie są wyposażone we wszystkie odpowiednie atrybuty formalne, które są potrzebne, aby rozpocząć prowadzenie własnej działalności gospodarczej. Podmioty te mogą prowadzić działalność na podstawie prawidłowo sporządzonej i notarialnie podpisanej umowy spółki. Posiadają one numery NIK, KRS oraz REGON. Jednocześnie pragniemy zapewnić, że każda spółką, którą posiadamy w swojej ofercie jest wolna od zobowiązań. Sprzedaż spółek z o.o., prowadzona przez firmę Excelio, to doskonałe rozwiązanie dla osób szanujących swój czas – przejęcie spółki oraz rozpoczęcie działalności może nastąpić już nawet w ciągu jednego dnia!

  Zakładanie i sprzedaż gotowych spółek

  Nasza oferta zakładania oraz sprzedaży spółek z o.o. obejmuje:

  • rejestrację spółki;
  • rejestrację zmiany w KRS-ie;
  • likwidację i upadłość;
  • sprzedaż gotowych spółek z o.o. / S.A. wraz ze stroną www, adresem e-mail;
  • oferujemy również spółki posiadające historię gospodarczą z obrotami;
  • skup spółek.

  W naszej ofercie sprzedaży spółek z o.o. znajdują się tylko „czyste podmioty”, które są w pełni legalnie zarejestrowane. Oznacza to, że posiadają wszelkie wpisy do odpowiednich rejestrów sądowych i nie mają żadnych zobowiązań. Nasze gotowe spółki dysponują odpowiednim kapitałem zakładowym (min. 5 000 zł) i uniwersalną umową założenia spółki. Zapewniamy, że wypełniają one także obowiązki sprawozdawcze w zakresie Krajowego Rejestru Sądowego oraz posiadają komplet dokumentów.

  Firma Excelio profesjonalnie, od wielu lat zajmuje się sprzedażą spółek.

  Dlaczego zalecamy skorzystanie z naszych usług sprzedaży spółek z o.o.?

  Dla nas przede wszystkim liczy się czas i skuteczność, a cechuje nas konkurencyjność w postaci niskich cen. Skierowana do Państwa oferta sprzedaży spółek z o.o. pozwoli rozpocząć działalność bądź dokonać inwestycji. Wtedy idealnym rozwiązaniem jest zakup gotowej spółki z o.o. z aktywnym numerem VAT. Gotowe spółki z o.o. pozwalają uruchomić biznes praktycznie od ręki. Już w dniu dokonania transakcji będą mogli Państwo działać w ramach zakupionej spółki z o.o. tj. zawierać umowy, wystawiać faktury itp.

  Dlaczego korzystniej jest kupić czystą, gotową spółkę z o.o. niż rejestrować ją od zera?

  Spółka z o.o. (z ograniczoną odpowiedzialnością) to najpopularniejsza forma spółki w Polsce. Nie ma co się temu dziwić, ponieważ ten rodzaj prowadzenia działalności ma wiele zalet, a dodatkowo wymaga dość niskiego kapitału zakładowego, który wynosi min. 5 000 zł (jest to stosunkowo niewiele w porównaniu do chociażby spółki akcyjnej, w której minimalny kapitał zakładowy wynosi 100 000 zł). Kiedy decydujemy się na prowadzenie spółki z o.o., musimy dokonać wyboru, czy chcemy zarejestrować ją samodzielne czy też zdecydować się na kupno gotowej spółki. Dlaczego według nas, i coraz większej ilość przedsiębiorców, to właśnie ta druga opcja jest korzystniejsza?

  Chodzi przede wszystkim o ogromną oszczędność czasu, ponieważ od zakupu gotowej spółki z o.o. do rozpoczęcia działalności gospodarczej może minąć 1-2 dni. Dodatkowo, decydując się na zakup zarejestrowanego już przedmiotu, nie musimy martwić się o formalności oraz wnioski wymagane w urzędach i innych instytucjach.

  Proces samodzielne rejestracji spółki z o.o. – dlaczego to strata czasu?

  Rejestracja spółki z o.o. to przede wszystkim spora ilość formalności do załatwienia. Nie każdy z nas ma na to czas lub głowę do „papierkowej roboty” urzędniczej. Cały proces może zająć nawet do kilku tygodni, a jeżeli nie mamy doświadczenia w zakładaniu spółki z o.o., okres ten może wydłużyć się do nawet kilku miesięcy (z uwagi na np. uchybienia w dostarczanych dokumentach). Takie działania mogą generować też niepotrzebny stres.

  Tego wszystkiego można w bardzo prosty sposób uniknąć, decydując się na naszą ofertę sprzedaży spółek z o.o. Gotowy podmiot dostaniemy do dyspozycji już po 1-2 dniach od momentu zgłoszenia nam takiej chęci. Nie da się nie zauważyć, że jest to nieporównywalnie szybszy czas. Dodatkowo nie musimy przejmować się czasami nieco skomplikowanymi formalnościami, które nie dla każdego są jasne.

  Nasze gotowe spółki z o.o.:

  • są w pełni zarejestrowane (posiadają numery KRS, REGON, NIP);
  • mają aktywne numery VAT oraz VAT-UE;
  • posiadają kapitał zakładowy w wysokości 5 000 zł;
  • mają na bieżąco i w terminach składane deklaracje VAT oraz pliki JPK_VAT;
  • nie prowadziły działalności gospodarczej, mają czystą historię;
  • nie mają żadnych umów, długów czy innych zobowiązań.

  Procedura sprzedaży spółki z o.o.

  • rezerwacja spółki przez Klienta;
  • przygotowanie dokumentacji dotyczącej sprzedaży udziałów w spółce;
  • sprzedaż udziałów przed notariuszem;
  • przekazanie kompletu dokumentów spółki.

  Zobacz także nasze miasta:

  Gotowe spółki na sprzedaż w Warszawie
  Gotowe spółki na sprzedaż w Poznaniu
  Gotowe spółki na sprzedaż w Krakowie
  Gotowe spółki na sprzedaż w Gdańsku
  Gotowe spółki na sprzedaż we Wrocławiu
  • Lokalizacja

   ul. Rejtana 7/9 lok. 1, Warszawa

  • E-mail

   kontakt@spolki-excelio.pl

  • Telefon

   +48 606 49 92 93

  • Telefon

   +48 576 591 818

  • Godziny pracy

   Pn-Pt: 9:00 - 17:00

  Formularz kontaktowy

  Zainteresowała Cię
  nasza oferta?

  Nie czekaj! Skontaktuj się z nami jak najszybciej by poznać szczegóły.


   Administratorem danych osobowych w powyższym formularzu jest KKPG sp. z o.o. z siedzibą ul. Rejtana 7/9 lok. 1, Warszawa Warszawa. Podanie danych jest dobrowolne, jednak jeśli ich nie podasz, nie będziesz mógł wypełnić formularza.